|   |  İhya İnşaat Firması
İhya İnşaat

İhya İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1992

  • Proje Sayısı : 2

İhya İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, İhya İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve İhya İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

İhya İnşaat Hakkında

Hakkımızda

İhya İnşaat 1992 yılında Cemil Polat tarafından kurulmuştur.

Değişen kent yapılarını, modernleşen mimari anlayışları, yenilenen ve gelişen inşaat teknolojisi ve ekipmanlarını takip eden dinamik kadrosuyla İhya İnşaat 2011 yılına kadar taahüt işleri gerçekleştirmiştir. 2011 yılından sonra kendi projelendirdiği yaşam alanları üzerine uzmanlaşmaya başlamıştır. Bu güne dek İhya inşaat 1 milyon m²'nin üzerinde inşaat imalatı gerçekleştirmiştir.

     İhya İnşaat, ortaklaşa ve tek başına yürüttüğü projelerle sürdürülebilir büyümeyi hedeflemektedir.

     Bu hedeflerine ek olarak, 20 yılı aşkın süredir insanlara yeni yaşam alanları üretmenin heyecanını yaşayan, modern bir çizgide duran anlayışı ve ileri görüşlü duruşuyla sadece yapı değil, yaşanabilir bir şehir kurmanın gayretini göstermektedir.

Misyonumuz

     Deneyimli kadromuz, sahip olduğumuz ekipmanla projeleri zamanında teslim etmek, iş güvenliğinden ödün vermeden, hem tüketicileri hem iş ortaklarımızı memnun etmek.

Vizyonumuz

     İş ortaklarımıza güven, projelerimize mimari üslubunu veren “İhya İnşaat Kültürünü” Türkiye’nin en ücra köşelerine taşımak, sınırlarımızı aşıp uluslar arası bir marka olmak.

Tel: 0216 378 6450
Fax: 0216 595 0434
Email: info@ihyainsaat.com.tr
Adres: Kurtköy Mh. Seyit Onbaşı Sk. İsmet Koca Ap. No:29 D:16 İstanbul / Pendik

İhya İnşaat Projeler Haritası

İhya İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.