|   |  İlbak Yapı Firması
İlbak Yapı

İlbak Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2007

  • Proje Sayısı : 2

İlbak Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, İlbak Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve İlbak Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

İlbak Yapı Hakkında

İlbak Yapı

Bulunduğu bölgelere katma değer getiren projeler!

İlbak Yapı, öncelikle başta İstanbul ve Marmara Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'de nitelikli, yer aldığı bölgeye katma değer getirecek ve marka değeri yüksek projeler yaratmayı hedef edinmiştir. Bu doğrultuda çalışmalarını 2007'den bu yana sürdürmektedir. İlbak Yapı, arsa tedariği, konsept yaratma, fonksiyon analizi, fizibilite, tasarım geliştirme ve fiziksel gerçekleşme adımlarını birinci elden yöneterek, sürecin her aşamasında doğru yaklaşımın ve çözüm ortaklarının kullanılmasını sağlamaktadır.

Başta İlbak Holding'in, 7.800m2'lik merkez ofisi olan Koza Plaza olmak üzere, 35.000 m2'lik Ramada Plaza Tekstilkent İstanbul Oteli, Bursa'nın en modern iş merkezlerinden R Ofis, European Awards Tasarım Ödüllü 10.000m2'lik alana kurulu Newada Towers Projesi, açıkhavada basılan işlerin %80'ine ev sahipliği yapan İstanbul Tuzla'daki Büyük Baskı Merkezi binası ve yenilikçi Türkiye'nin en önemli projelerinden biri olan Superonline Ankara 1.000km'lik fiberoptik alt yapı projesi İlbak Yapı'nın imza attığı öne çıkan işleridir.

Yürüttüğü tüm projelerde dünya standartlarını göz önünde bulundurarak, sosyal sorumluluk ilkelerinden ve çevre duyarlılığından kesinlikle ödün vermeyerek yoluna devam etmektedir.

Anadolu yakasının gözde projelerinden NEWADA! Konut sektörü için yeni bir vizyon, yeni bir yaşam tarzı...

Projelerinde kullandıgı sıradışı mimari yaklaşım ve estetik anlayışı ile yurt içi ve yurt dışında da dikkat toplayan İlbak Yapı, Londra'da duzenlenen 2011 International Property Awards organizasyonunda Yüksek Yapı Mimarisi kategorisinde ödül almış NEWADA Towers ile Anadolu yakasının en farklı konut projesini hayata geçirmiştir.

Bostancı İskelesi'ne 2 km, E5'e 750 m, sahil yoluna 500 m uzaklıkta bulunan, adalar manzaralı NEWADA, 10.000 m2'lik inşaat alanı üzerine kurulmuş 20 ve 26 katlı 2 blok olmak üzere toplamda 288 daireden oluşan eşsiz bir mimariye sahiptir. İçerisinde butik, kuru temizleme, restoran, market de yer alan 2.500 m2'lik sosyal alanı bulunmaktadır.

Tel: 0212 708 2200
Fax: 0212 708 2205
Email: info@ilbak.com.tr
Adres: Barbaros Bulvarı, Morbasan Sokak, Koza İş Merkezi, C Blok 34349 Balmumcu İstanbul / Beşiktaş

İlbak Yapı Projeler Haritası

İlbak Yapı Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.