|   | 
İlci Holding

İlci Holding

  • Kuruluş Tarihi : 1986

  • Proje Sayısı : 0

İlci Holding, konut, ofis ve residence projeleri, İlci Holding hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve İlci Holding ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

İlci Holding Hakkında

Tarihçe


1986 yılında inşaat sektöründe faaliyetine başlayan İLCİ İNŞAAT A.Ş. geçen bu zaman içerisinde büyümesini aynı hızla devam ettirmekle beraber, inşaat sektörünün Güvenilir ve Saygın firmalarından biri olarak Ülkemizin yeniden yapılanması sürecinde üzerine düşen sorumluluğun ciddiyeti ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

 

Firmamız; 1986 yılında Muş ilinde, İLCİ İNŞAAT KOLL. ŞTİ. Unvanıyla bir aile şirketi olarak kurulmuş, sektördeki hızlı büyümesine paralel olarak 1995 yılında Anonim Şirket unvanını almıştır. Geçen bu süre içerisinde firmamız inşaat sektörünün değişik alanlarında gösterdiği gelişmeler ile daha kapsamlı bir yapıya ulaşmış, bugün beşi Anonim şirket olmak üzere sekiz firmayı bünyesinde barındıran bir şirketler grubu konumuna gelmiştir.

 

Sektördeki faaliyetlerine bina inşaatları ile başlayan firmamız, ilerleyen zaman içerisinde çoğunluğunu büyük su işleri yatırımlarının oluşturduğu ve hayata geçtikçe Ülkemize hem ekonomik kazanç sağlayan hem de büyük oranlarda istihdam yaratan projeleri gerçekleştirmektedir.

 

İLCİ İNŞAAT A.Ş. yarattığı istihdamın haricinde ödediği vergiler ile de ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktadır. İs hacmini artan oranlarda geliştirmeyi devam ettiren firmamız bugün; Sulama yapılarından Baraj inşaatlarına. Bina inşaatlarından Kentsel altyapı inşaatlarına. Yol inşaatlarından Endüstriyel yapılara kadar birçok farklı projeyi gerçekleştirebilme başansını göstermiştir.

Kalite Politikası

1986 yılında inşaat sektöründe faaliyetine başlayan İLCİ İNŞAAT A.Ş.geçen bu zaman içerisinde büyümesini aynı hızla devam ettirmekle beraber, daha birçok sektörde güvenilir ve saygın firmalarından biri olarak ülkemizin yeniden yapılanması sürecinde üzerine düşen sorumluluğun ciddiyeti ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Müşteri şartnamelerine, standartlara, kanun, mevzuat ve yönetmeliklere uyarak alt yapı ve üst yapı imalatlarını gerçekleştirmek,

İmalatlarımızı idame ettirirken havaya, toprağa, suya ve diğer doğal kaynaklara yönelik kirlenmeyi önlemek,

Kaynakları etkin ve planlı kullanarak, gelecek nesillere yaşanabilir ve temiz bir çevreyi miras bırakmak,

İnsan sağlığı ve iş güvenliğini temel prensip edinerek, tüm çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, imalat sunduğumuz kamu kurum ve kuruluşlarına,  halkımıza sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir ortam sağlamak temel politikamızdır.

Etkin olarak uygulanan ve sürekli geliştirilen yönetim sistemimizle alt yapı ve üst yapı imalat faaliyetlerinde her zaman aranılan bir şirket olmak hedefimizdir.


Yönetim Kurulu Başkanı

Metin İLCİ

Misyonumuz / Vizyonumuz


Misyonumuz

Biz, inşaat müteahhitliği ve ona bağlı yan sektörlerde; Taahhütlerimizi mümkün olan en kısa zamanda, en düşük maliyet ve en yüksek kaliteyle tamamlar ve kalıcı eserler yaratırız.

 

Ülkemizin güçlü müteahhitlik sektörü ihtiyacını karşılarken, uzun vadede karlılığın kaliteden geçtiğini ispatlar, her koşulda üretime katkıda bulunur, kaliteli iş yapar, her yönden bize güven duyulmasını sağlarız. Özel karakterde, teknik özellikleri ağırlıklı zor ve ince işleri üstlenebilir, her yaptığımız işin bir öncekinden daha kaliteli olmasını başarır, yapılan yatırımların çağdaş dünya standartlarına ulaşmasına artı değer katarız .

 

Vizyonumuz

İlci, teknik ve ekonomik olarak en son sistemleri kullanan, uluslararası alanda sektörle ilişki içinde olan tüm kişi ve kuruluşların tanıdığı, güvendiği, saygı duyduğu ve çalışmak istediği bir firmadır. Belirli uzmanlık konularında en iyi olmayı başarmış, sadece yurt içinde değil, aynı zamanda yurt dışında da tanınan ve güvenilen bir isimdir.

 

Bir sonraki işini daha da kaliteli yaparak, sektöründe uzmanlık sahibi olduğu yelpazeyi sürekli genişleterek, ulaştığı düzeyi uluslararası arenaya taşıyarak Türkiye'nin ilk 3, dünyanın ise ilk 100 inşaat firması arasına girmeyi hedeflemektedir.

Temel Değerlerimiz

1. Bilgi

2. Verimli Çalışma

3. Başarı

4. Kaliteli iş

5. İşi zamanında bitirme

6. Hep en iyisi ve daha iyisini yapma

7. Yeni gelişmelere öncülük etme

8. Kalite ve maliyet açısından rekabetçi olma

9. Çalışanına değer verme

10. Yaptığı işi sevme ve işinden heyecan duyma

11. Paylaşımcı ve katılımcı olma

12. Eleştirilere açık olma

13. Araştırmacı ve takipçi olma

14. Her zaman, her koşulda, her konuda başarı peşinde koşma ve bundan haz duyma

Çevre, Sağlık ve Güvenlik Politikamız

Biz, ürettiğimiz hizmetlerde çevre, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm mevzuat ve düzenlemelere uyar, sürekli iyileştirmek için çaba harcarız.

 

Faaliyetlerimizi yürütürken çevreye etkilerimizi tespit eder ve varsa olumsuz etkileri en aza indiririz.

 

Faaliyetlerimiz sırasında, enerjiyi ve kaynaklarımızı etkin kullanır ve sürekli tasarruf etmek için önlemler alırız. 

 

İşlerimizi yaparken atıklarımızı kontrol altında tutar, hava, su ve toprağın kirlenmesini, uygun tekniklerle minimize ederiz.

 

Çevre, iş sağlığı ve güvenliği bilincinin tüm çalışanlar tarafından yaşatılabilmesi için gerekli olan duyuru, eğitim ve bilinçlendirme çalışmalarını yürütürüz.

 

Sunduğumuz tüm hizmetler sırasında; çalışanları ve faaliyetlerimizden etkilenecek insanları, işle ilgili yaralanma ve hastalıklardan koruruz. 

 

Kendimizin ve diğer şahısların mal ve mülkiyetine zarar vermemek için tehlikeyi daha başlangıç aşamasında kontrol edip, sürekli olarak izleyerek, gerekli düzenlemeleri yapar ve uygulama aşamasında mümkün olan her türlü korumayı sağlarız. 

 

Verdiğimiz hizmetlerin çevreye etkilerini kamuoyuna duyurur, bilgimizi onlarla paylaşırız.

Başkanın Mesajı

İnsanın en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkan firmamız; tüm çalışanları ile kenetlenmiş bir aile anlayışı içinde doğru ve dürüst olmaktan taviz vermeden büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmekte, firma bünyesine dahil olan her yeni proje ile birlikte teknik yeterlilik ve kapasitesini de artırmaktadır.

 

Firmamız donanımlı teknik kadrosu, çağdaş çalışma alanları ve her geçen gün genişleyen modern makine parkıyla sektörünün en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, özellik arzeden ve çok kısa sürelerde bitirilmesi gereken birçok projeyi de zamanından önce ve eksiksiz olarak teslim etme başarısını göstermiş ve ilgili kuruluşların takdirlerini kazanmıştır.

 

Bunca yıllık çağdaş, dürüst, onurlu, başarılı ve kesintisiz bir geçmişi olan şirketimiz bugünlere emin adımlarla ulaşırken; işlerini yaptığımız kurum, kuruluş ve kişileri tam anlamıyla memnun ettiğimizi özellikle vurgulamak gerekmektedir. Bugünkü güçlü konumumuzun ana etkenleri olan bu prensipler ve çağın gerektirdiği sektördeki yenilikleri ve teknolojiyi ülkemize taşımak temel ilkelerimiz olmuştur. Amacımız; 1986 yılında yöresel hizmet vermek amacıyla kurduğumuz ve bugün ülkemizin dört bir yanında önemli eserleri tamamlayarak sektörünün parlayan yıldızı konumuna gelen firmamızı sağlam temeller üzerinde üçüncü bin yıla taşımaktadır.

 

Bize güvenerek projelerini hayata geçirme imkanını veren kurum, kuruluşlara ve bizleri bugünlere taşıyan tüm çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

 

Metin İlci

Yönetim Kurulu Başkanı

Referanslarımız

Bugüne kadar işlerini tamamladığımız kurum ve kuruluşlar aşağıdaki gibidir:

 

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

ADIYAMAN VALİLİĞİ

BİTLİS VALİLİĞİ

ÇORUM VALİLİĞİ

ELAZIĞ VALİLİĞİ

KAHRAMANMARAŞ VALİLİĞİ

MALATYA VALİLİĞİ

MARDİN VALİLİĞİ

MUŞ VALİLİĞİ

TOKAT VALİLİĞİ

TUNCELİ VALİLİĞİ

VAN VALİLİĞİ

ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI

DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

TEAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

BOTAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

BAYINDIRLIK VE İSKAN BAKANLIĞI

YAPI İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

İLLER BANKASI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI YATIRIMLAR VE TESİSLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI İNŞAAT EMLAK DAİRE BAŞKANLIĞI

DEVLET BAKANLIKLARI

KÖY HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

VAKIFLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

GENÇLİK VE SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

ULAŞTIRMA BAKANLIĞI

DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI

İSTANBUL MENKUL KIYMETLER BORSASI

REKABET KURUMU BAŞKANLIĞI

TÜRKİYE TEKSTİL SANAYİİ İŞVERENLERİ SENDİKASI

TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

T.C. BAŞBAKANLIK PROJE UYGULAMA BİRİMİ

Tel: 0312 495 0606

Fax: 0312 495 0634

Email: ilci@ilci.com.tr

Adres: Birlik Mah. 415. Cad. 406. Sok. No: 11 G.O.P Ankara / Çankaya

İlci Holding Projeler Haritası

İlci Holding Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer