|   |  Ilgın İnşaat Firması
Ilgın İnşaat

Ilgın İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1990

  • Proje Sayısı : 1

Ilgın İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ilgın İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ilgın İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ilgın İnşaat Hakkında

Kurum Profili

 

Türk inşaat sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan Ilgın İnşaat, faaliyetlerine 1990 yılında başlamıştır. Planlı ve istikrarlı büyüme politikalarıyla kısa zamanda sektörünün önemli isimleri arasında yerini alan Ilgın İnşaat; nitelikli toplu konut inşaatlarının yanı sıra, eğitim kurumu binaları, iş merkezleri, hastaneler başta olmak üzere çeşitli inşaat ve taahhüt çalışmalarını yürütmektedir. Bunların yanı sıra, içme suyu ve kanalizasyon projeleri ile alt yapı çalışmalarında da bulunan firma, büyük küçük her projeyi büyük bir titizlik ve kalite bilinci ile yerine getirmektedir.

 

Gerçekleştirdiği her projede kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen Ilgın İnşaat, 26 yıllık tecrübesi, 2.000 çalışanı, dinamik ve deneyimli kadrosu, sağlam finansman kaynakları, 21. yüzyılın küreselleşen ekonomisinde yüksek kalitedeki hizmetleri ve yarattığı sinerji ile Türk İnşaat Sektörü’nde pay sahibi olmayı her zaman hedef olarak benimsemiştir. 

 

1990 yılından bu yana üstlenmiş olduğu taahhüt projelerini başarıyla yerine getiren Ilgın İnşaat, prensipleri ve hedefleri doğrultusunda sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir.

Vizyonumuz

Bir ülkenin kalkınmasında yapı taşı niteliğinde olan inşaat sektöründe projeleri, güvenilirliği, zamanında iş teslimi ve kalite hizmet anlayışı ile marka olmak; inşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verebilmek; teknolojiden en üst düzeyde faydalanıp insana, doğaya ve topluma saygılı işler ortaya koyabilmek ve 26 yıllık tecrübesi, 2.000 çalışanı, dinamik ve deneyimli kadrosu, sağlam finansman kaynakları, 21. yüzyılın küreselleşen ekonomisinde yüksek kalitedeki hizmetleri ve yarattığı sinerji ile Türk İnşaat Sektörü’nde pay sahibi olmak Ilgın İnşaat’ın vizyonunu oluşturmaktadır.

İlkelerimiz

Üstlenilen her projede ülke ve kurum değerini arttırmak,

Sahip olduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanmak,

İnsana, doğaya ve topluma faydalı projeler üretmek,

İleri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını aynı potada eriterek, tüm projelerimize uygulamak,

Tüm yönetici ve çalışanlarla Sağlık, Emniyet, Çevre ve Kaliteden sorumlu olmak, ilgili yasa, tüzük, yönetmeliklere uymak.

Standart ve müşteri şartnamelerine uymak, müşteri şikayetlerini, tekrar ve tamir oranını en aza indirmek,

Bir defada doğru sonuca ulaşmak için çalışmak,

Yönetim Sistemlerinin etkinliğinin artırılmasını sağlamak, uygulamaları sürekli izlemek ve iyileştirmek ILGIN İNŞAATın vazgeçilmez ilkelerini oluşturmaktadır.

Tel: 0312 492 0570

Fax: 0312 492 0586

Email: info@ilgin.com.tr

Adres: İlkbahar Mahallesi 606. Sokak No: 16 Ankara / Çankaya

Ilgın İnşaat Projeler Haritası

Ilgın İnşaat Projeleri

Ilgın İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.