|   |  İlkar İnşaat Firması
İlkar İnşaat

İlkar İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 0

İlkar İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, İlkar İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve İlkar İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

İlkar İnşaat Hakkında

Kurumsal
İlkar, merkez lokasyonu İstanbul Avcılar olmak üzere inşaat, otomotiv, turizm ve dış ticaret alanındaki faaliyetlerini belirlenen hedefler doğrultusunda mevzuatlara uygun olarak yapan kurumsal bir firmadır. İstanbul Beylikdüzü Gürpınar başta olmak üzere Esenyurt, Kıraç ve Tekirdağ Çorluda güvenli ve konformist yapılar inşa eden İlkar, Çerkezköy, Çorlu, Çatalca, Misinli, Marmaracık, Yeniçiftlik ve daha birçok yerde arsa üretiyor. 
 
Kalite Politikamız
İlkar, Proje Yönetimi ve İnşaat Teknikleri konularında bilgi birikimine, uluslararası iş deneyimi ve disiplinine sahip, ilgili standartların, teknik şartnamelerin, yasal ve idari mevzuatların gerekliliklerini yerine getiren merkez ve şantiye kadroları ile kaliteli, ekonomik ve çevreye saygılı hizmet sunarak müşteri beklentilerine eksiksiz cevap vermektir. 
 
Misyonumuz
Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı alt ve üst yapı projeleri ile hep daha da büyümek ilkesini benimsemiştir. 
 
Vizyonumuz 
Çeyrek asırlık tecrübesi ile uzmanlaştığı inşaat sektöründe imza attığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde ve yurt dışında kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği tüm bu projeleri başarıyla yürütmek, sonlandırmaktır ve güçlü yapısını koruyarak, inşaat sektöründe dünya çapında bir marka haline gelmektir. 

Tel: 0212 593 1666
Fax: 0212 593 1949
Email: info@ilkarinsaat.com
Adres: E-5 Yanyol Üzeri - Gümüşpala Mah. Hacışerif Sok. No:3 İstanbul / Avcılar

İlkar İnşaat Projeler Haritası

İlkar İnşaat Projeleri

İlkar İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.