|   |  imaj inşaat Firması
imaj inşaat

imaj inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 4

imaj inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, imaj inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve imaj inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

imaj inşaat Hakkında

1998 yılından bu yana faaliyet gösteren İmaj İnşaat, bugüne kadar birçok projenin altına imzasını başarıyla atan, Türkiye’nin nitelikli inşaat firmalarından biri olarak varlığını saygın bir biçimde sürdürmektedir. Daha güzel ve standartları yüksek bir yaşam için yapılar inşa ederken, her zaman doğaya saygı duyan bir anlayışla hareket etmeyi de ödün verilemez bir davranış olarak benimsemiştir. Hayata geçirdiği tüm projelerde yaşam değerlerini öncelikli tutarak ilerlemeyi ilke edinen İmaj İnşaat, uzman mühendis kadrosuyla gelecek nesillere güvenli ve konforlu bir yaşam fırsatı sunmaktadır. Ayrıca yenilikçi yaklaşımlarla ticari gayrimenkul projeleriyle de adından sıkça söz ettiren İmaj İnşaat, birçok yatırım sahibine de çözüm ortaklığı yapmaktadır.
 
Modern yaşam stillerini dayanıklı ve kaliteli gayrimenkul yatırımlarıyla bütünleştiren İmaj İnşaat, yeni projeleriyle yaşam alanlarını yaşanılır ve güzel kılmaya devam etmektedir.
 
Vizyon
İnşa ettiği; doğaya saygılı, yenilikçi ve kaliteli yaşam alanları ile hem ulusal hem de uluslararası ölçekte normları belirleyen ve model alınan bir kurum imajıyla anılmak
 
Misyon
Kaliteli yaşam ve çalışma alanları yaratırken, güven ve konfor kavramlarını da estetik yaklaşımlarla çözümleyen üst düzey inşaat projelerini hayata geçirmek.

Tel: 0212 202 9966
Fax: 0212 202 9967
Email: info@imaj.com.tr
Adres: 1. Cadde  Zekeriyaköy Kilyos Yolu  No : 56 Zekeriyaköy İstanbul / Sarıyer

imaj inşaat Projeler Haritası

imaj inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.