|   |  immotrust A.Ş. Firması
immotrust A.Ş.

immotrust A.Ş.

  • Kuruluş Tarihi : 1999

  • Proje Sayısı : 2

immotrust A.Ş., konut, ofis ve residence projeleri, immotrust A.Ş. hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve immotrust A.Ş. ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

immotrust A.Ş. Hakkında

Yaşamayı hayal ettiğiniz mekanları, tecrübeli yönetimi ve sorumluluklarının bilincinde olan dinamik kadrosuyla, çevreyle dost ve kent yapısına uyumlu olarak tasarlamaktadır.

Üretim sürecinin her aşamasında kaliteyi ve yüksek teknik detayları hedef alan Immostrust A.Ş., güçlü mimari çizgisi ile, kişi ve aileler odaklı projelere imza atmaktadır

ŞİRKET PROFİLİ

Immostrust A.Ş. yatırım, proje geliştirme ve inşaat sektörlerinde 15 yıldan fazla deneyimi olan güçlü bir kadroyla kurulmuştur. Yönetim kurulu mensupları ve üst düzey yöneticileri bireysel olarak, toplu konut projeleri, ticaret merkezleri, altyapı ve sanayi yapılar gibi bir çok farklı alanda Türkiye, Almanya ve ABD’de başarılı projeler gerçekleştirmişlerdir. Ayrca ekibimiz kurumsal şirketlerin proje geliştirme, yatırım ve finans konularında 5 yılı aşkın bir süredir danışmanlık hizmeti vermektedirler.

Gücünü, kadrosunun geniş deneyiminden ve dengeli finansman yapısından alan Immotrust A.Ş., ağırlıklı olarak yüksek standartlı proje geliştirme ve konut yapımında faaliyet göstermektedir. Konut projeleri haricinde altyapı projeleri ve otomatik otopark sistemleri alanlarında dadeneyim sahibidir.

Immotrust A.Ş., kalite ve hizmette olabilecek en yüksek standartları belirlemeyi ve sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almayı hedeflemektedir.

Tel: 0545 220 5404
Fax: 
Email: info@immotrust-tr.com
Adres: Batıkent Mah. Akçengel Sk. No: 2E 26563 Eskişehir / Tepebaşı

immotrust A.Ş. Projeler Haritası

immotrust A.Ş. Projeleri

immotrust A.Ş. Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.