|   |  İmtaş İnşaat Firması
İmtaş İnşaat

İmtaş İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1977

  • Proje Sayısı : 0

İmtaş İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, İmtaş İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve İmtaş İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

İmtaş İnşaat Hakkında

Kayseriye uygar yaşam alanları sunan projelerin mimarı BAŞYAZICI Holding iştiraki İMTAŞ İnşaat, 1977 yılında kurulmuştur.

İMTAŞ İnşaat, Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Başyazıcıoğlu önderliğinde uzman ekibin seçtiği değerli arazilerde nitelikli konut, ofis, iş merkezi, alışveriş merkezi, otel, ticari depolar ve fabrika binalarını hayata geçiren İMTAŞ, geliştirdiği çağdaş projelere yatırım yaparak işletmesini de üstlenmektedir.

Önemli devlet ihalelerini tamamlayan ve Kayseri'de ilk beton santrali inşaatını gerçekleştiren İMTAŞ, Belsin Konutları projesiyle takdir kazanmış ve Erciyes Sitesi (Konut ve işyerleri) projesini de bitirmiştir.

Şehrin en nadide yerlerinde bulunan önemli projeleri; Başyapıt Konağı, İMTAŞ PARK Exclusive Ofisleri tamamlayan İMTAŞ, süratle devam etmekte olan BYZ GARAGE AVM & OTEL, Mersin Apart Otel ve yeni projesi BUTİK AVM ile çağdaş ayrıcalıklar sunmaya devam edecektir.

Hızlı ve mükemmel üretimi prensip edinen İMTAŞ, projesini teslim ettikten sonrada daima arkasında durmuştur.

başarılarını iyi bir ekip çalışmasına borçlu olan İMTAŞ; modern mimari anlayışıyla gelecekte de değerini koruyan önemli ve çağdaş eserler gerçekleştirmeye devam edecektir.

Telefon: 0352 222 3565
Fax: 0352 222 3563
Email: mail@imtasinsaat.com.tr
Adres: İMTAŞ PARK İş Merkezi. Gevher Nesibe Mah. Tekin Sok. No:4 KAYSERİ

İmtaş İnşaat Projeler Haritası

İmtaş İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.