|   |  İMY Yapı Firması
İMY Yapı

İMY Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1975

  • Proje Sayısı : 1

İMY Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, İMY Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve İMY Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

İMY Yapı Hakkında

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

İMY YAPI, 1975 yılından bu yana inşaat sektöründe bulunan ve Ankara’ya pek çok prestijli yapı kazandıran Yazıcıoğlu Ailesi’nin bilgi birikimi ve tecrübesinin devamı niteliğindedir. 2007 yılından başlayarak Çayyolu bölgesinde aktif olarak faaliyet göstermektedir. Firmamız, emeğin ve teknik bilginin önemini daima ön planda tutan, maddi kaygıları ikinci plana atmış bir anlayışın eseridir. IMY YAPI olarak misyonumuz, bir yatırımın öncelikle değerini koruması ve değer kazanması amacıyla inşaat öncesi, inşaat süreci ve satış/kiralama aşamaları doğru planlanmış projeler üretmektir. Aslında tüm sürecin bir bütün olarak ele alınması temelinde; arsa yer seçiminden başlayarak, konumu dikkate alan ve kullanım amacına uygun çizilen çevresi ile uyum içerisinde mimari projeler üretebilmek yatırımınızın değerini koruması ve üzerine değer kazanması açısından çok önemlidir. Bu amaçla, vizyonumuz, çalışanlarına, çevresinde yaşayanlara ve doğaya saygı duyan, teknik bilginin önemine gerektiği değeri veren, fayda/maliyet ekseninde mümkün olan en üst kalite malzemeyi, işini sanat olarak icra eden ustalar elinde değerli bir ürüne çeviren bir firma olmaktır.

KALİTE

İMY Yapı olarak geliştirdiğimiz tüm projelerde kalite standartları açısından dünya çapında en iyi uygulamaları kendimize örnek alıyoruz. Kalite standartlarımız: İnşaatın tüm aşamalarında, kalite ve estetiğin birleşimini sağlayan detaylar ve TEKNİK İNCELİK, Çevreye duyarlı ve verimliliği yüksek malzemelerin kullanımında ve iş güvenliği konusunda taşıdığımız SORUMLULUK, Müşterilerimize, çözüm ortaklarımıza ve taşeronlarımıza karşı GÜVENİLİRLİK, Satış öncesi teslimat taahhütlerimizde ve satış sonrasında gösterdiğimiz DÜRÜSTLÜK, ekseninde şekillenmektedir.

FAALİYET ALANLARIMIZ

İMY Yapı, 40 yılı aşkın tecrübesiyle Ankara’nın elit bölgelerinde arazi geliştirmekte, konuma uygun konut, ticari alan, turizm projeleri tasarlamakta, bu projelerin inşasını, satış ve kiralamalarını gerçekleştirmekte ve satış sonrası destek vermektedir. Yatırım projelerimizde öncelikli olarak arazi konumuna önem vermekteyiz. Bununla beraber yüksek kaliteli işçilik ve malzemeler kullanarak uzun yıllar değerini koruyan, bakım ve onarım masrafları düşük, yatırımcılar için kira geliri yüksek projeler geliştirmekteyiz. Türkiye’nin her yerinde bu şartlarda hizmet vermeye devam ediyoruz. Son dönemde kentsel dönüşüm projelerini de yakından takip etmekte ve bu alanda da faaliyet göstermeyi amaçlamaktayız.

PROJE AŞAMALARIMIZ

PROJE FİZİBİLİTE / TASARIM

Tasarımdan çok önce gerçekleştirdiğimiz pazar araştırması ve fizibilite aşamaları sonrası arazi seçimi yapılarak, yatırıma hazır hale getirilir. Tasarım, yatırımlarımızın başarısında en önemli basamaktır. İmar durumundan başlayarak, inşaat ruhsatının alınmasına kadar tüm detaylar bir bütün olarak ele alınır. Bulunduğu yere, şehrin mimarisine uyumluluk ve yapısal estetik ön planda tutulur. Uzun yıllardır yaptığımız satışlar sonrası elde ettiğimiz müşterileri beklentileri ve yasal düzenlemeler dikkate alınarak, ihtiyaca en uygun yapı biçimi tasarlanır. Tasarımın tanımlanmasını takip eden aşamada statik, sıhhi tesisat, elektrik, peyzaj projeleri resmi kurum onayına sunularak inşaata hazır duruma getirilir.


İNŞAAT (İÇ MİMARİ)

Mimari tasarım ve inşaat aşamaları kadar önemli bir detay iç mimari tasarımıdır. Ev veya işyerinizin iç tasarımı sizi huzurlu hissettirmeli, oradan bulunduğunuz zaman içinde mutluluğunuzu artırmalıdır. Bu nedenle zevkinize hitap eden, aynı zamanda dayanıklı malzemelerin seçiminden, mutfak, banyo ve odaların genel tefrişine, ihtiyacı karşılayan dolap miktarı ve dolapların iç düzenine kadar tüm detayları iç mimari tasarımda dikkate alıyoruz. Evinizi veya iş yerinizi satın aldığınızda size detayları dikkatle çözülmüş alanlar teslim ediyoruz.


MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşterilerimizle sadece satış aşamasında bir araya gelmiyoruz. Satış sırasında gösterdiğimiz ilgiyi artırarak, satış sonrasında da kaliteli ve verimli hizmet anlayışımızdan vazgeçmiyoruz. Müşterilerimiz satış sonrasında bizden ek imalatlar talep ettiğinde de, çözüm ortaklarımız ile çalışarak orijinal imalata uygun olarak ek imalatlar yapıyoruz. Bu sayede güvendiğiniz ekibimiz ve kalitesinden emin olduğunuz malzemelerle, sizleri başka bir taşeron bulma zahmetine sokmuyoruz. İMY Yapı olarak inşaatın başladığı aşamada, Kat Mülkiyeti Kanunu ve komşuluk hukuku gereğince, huzurlu bir yaşamı sağlayacak site yönetim planlarını hazırlayarak, tapuda işletiyor ve tereddüt edeceğiniz konuları ortadan kaldırıyoruz. Böylece, örneğin konut olarak inşa edilmiş sitenizde, ticari alan olarak kullanımı yasaklıyor, ileride komşuluk hukukuna zarar verebilecek konuların önüne geçmiş oluyoruz.

Telefon: 0312 240 9627
Fax: 0312 240 9627
Email: info@imyyapi.com
Adres: Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:72/3 Çankaya 06700 / ANKARA

İMY Yapı Projeler Haritası

İMY Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.