|   |  inelsan Mühendislik Firması
inelsan Mühendislik

inelsan Mühendislik

  • Kuruluş Tarihi : 1998

  • Proje Sayısı : 1

inelsan Mühendislik, konut, ofis ve residence projeleri, inelsan Mühendislik hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve inelsan Mühendislik ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

inelsan Mühendislik Hakkında

İnelsan Mühendislik 1998 yılında kuruldu. İlk yapı inşa faaliyetlerine sanayi yapılarıyla başlayan firma, ülkemizin sosyal, ekonomik ve şehirleşme alanlarındaki değişimine paralel olarak çalışmalarına devam etti. Öncelikli olarak Marmara Bölgesi’nde çalışmalar gerçekleştiren İnelsan, yapı inşa alanındaki farklı işleriyle başarı grafiğini yükseğe taşımaya devam etmektedir.
 
Tüm projelerinin tasarımından uygulama aşamasına kadar olan her ince detayda ‘insan odaklı’ bir yaklaşımla yoluna devam eden İnelsan, en üst seviyedeki müşteri memnuniyetine ulaşmak için var gücüyle çalışmaktadır. Uzun vadeli dostları olarak gördüğü tüm müşterilerine, dünyadaki en ileri teknolojiye sahip uygulamaları ve yeni yapım yöntemlerini sunmaya özen göstermektedir.
 
Yenilikçi, güvenilir, etik ilkelerinden ödün vermeyen sağlam yapısı, başarılı çalışmaları ile daima örnek bir profil sergileyen İnelsan; 2014 yılında da, yılların deneyimi, bilgisi ve sermayesinden aldığı güç ile, atılımlarını hızla sürdürmektedir. Modern yönetim binası, eğitimli ve yenilikçi teknik kadrosu ile geniş bir yelpazede yürüttüğü iş merkezi, otel, hastane, konut, alışveriş merkezi, okul, yurt, fabrika ve benzeri uygulamalarıyla sektörün önde gelen isimlerinden biri olmanın gururunu yaşamaktadır.

Tel: 0264 273 4570
Fax: 0264 273 4574
Email: info@inelsan.com.tr
Adres: Cumhuriyet Mah. Menekşe Sok. No:8/A Sakarya / Adapazarı

inelsan Mühendislik Projeler Haritası

inelsan Mühendislik Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.