|   |  insa inşaat Firması
insa inşaat

insa inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

insa inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, insa inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve insa inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

insa inşaat Hakkında

Hızla gelişerek dünyayı yeniden şekillendiren modern çağımızda, insan yaşamı da aynı hızla değişime uğramakta; yaşanılan koşullar, ihtiyaçlar ve beklentiler yeniden şekillenmekte; eski alışkanlıkların yerini hızla yeni yaşam tarzları almaktadır. Bu yeni düzende var olmak ve zamana yenik düşmeyen projeler üretmek için kurulan İNSA İNŞAAT, yeni yaşam alanlarını hızla hayata geçirmektedir. Geçmişinden gelen deneyiminin gücü ile kurulan İNSA İNŞAAT, sadece modern yapıları değil aynı zamanda modern yaşam anlayışını da inşa ediyor. 

Hızlı ve pratik olmayı gerektiren günümüz sosyal hayatında, insanın yaşam alanından bekleyeceği tüm çözümleri özgün mimari formları içinde sunan İNSA İNŞAAT, yarattığı yaşam kompleksleri ile hayatta kolaylıkla kalıyor. Ayrıca üstün kaliteli malzemeyi üstün vasıflı iş gücü ile şekillendirerek projelendirdiği yaşam alanları, güvenli yatırım imkanı sunuyor. Projelerinde yer alan yeşil alanları, sosyal tesisleri ve teknolojik alt yapısı sadece yatırımcılara değil, aynı zamanda çevresine de artı değer katmaktadır. Metropol yaşantısının tüm getirilerinden doğru bir şekilde yararlanılmasına olanak sağlayan projeleri, insanı bulunduğu stresli şehir yaşamından bir o kadar uzaklaştırarak yeni bir dünya kurmasına yardımcı oluyor.

İmzamızı taşıyan tüm projelerimiz ve attığımız her adımda ilk önceliğimiz “insan”. İnsanı merkezine koyan felsefesi ile İNSA İNŞAAT, güvenli yapıları estetik çözümlerle bir araya getiriyor. Yenilikleri sürekli takip ederek, müşteri odaklı hizmet anlayışını geliştiriyor ve yeniliyor. Zamanın gerisinde kalmayan projeler üreterek müşterilerini daima ileriye taşıyor. Merkezine insanı koyan felsefesi yine insan için değerler üretiyor.

Tel: 0212 630 5555
Fax: 0212 651 3434
Email: info@insainsaat.com.tr
Adres: Atatürk Cad. No: 12/6 34540 Güneşli İstanbul / Bağcılar

insa inşaat Projeler Haritası

insa inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.