|  İnşaat Projeleri

Proje Vitrini

Şehirlerine göre projeler

İnşaat Projeleri Hakkında Genel Bilgi

Türkiye'nin her bir yanında İnşaat projeleri yapılıyor. Eski İnşaat trendleri kendini yeni nesil tasarım öğelerine bırakıyor. İnşaat projelerine bakıldığında modern tasarım öğelerinin yanında yeni nesil inşaat teknolojilerini de kullandığını görüyoruz.

Yeni inşaat projeleri, insanlardaki “İnşaat” algısını da değiştirdi. İnşaatlar artık kalın beton duvarlar olmaktan öte, insan hayatının her anında yaşamı kolaylaştıran alanlar olarak tasarlanıp hayata geçiriliyor. Buda doğal olarak bizlerin algısını ve beklentisini de değiştiriyor.

Türkiye’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir.

Türkiye’deki en yeni konut projeleri

Ülkemizin neredeyse her ilinde her ilçesinde yeni konut projeleri yapılmaktadır. Burada TOKİ’nin çok kapsamlı çalışmaları devam etmektedir. Bunun yanı sıra Türkiye genelinde 4000’ne yakın markalı inşaat-konut projesi bulunmaktadır. Bu projeler konforu, lüksü ve teknolojin getirdiği rahatlıkları sunmalarının yanı sıra, kimi zaman modern tasarım anlayışının çizgilerini, kimi zamanda yöresel mimariye uygun tasarım çizgilerini yansıtmaktadırlar.

Türkiye’deki en yeni ofis projeleri

Türkiye’deki ofis projeleri, konutlar kadar olmasa da sayıları her geçen gün artmaktadır. Ofis projeleri firmaların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çeşitli altyapı ve teknolojik donanımlar ile donatılmış sadece ofis olarak kullanmak için inşa edilmiş binalardır. Türkiye’de yaklaşık olarak 400’e yakın markalı ofis projesi bulunmaktadır.

Türkiye’deki en yeni rezidans projeleri

Türkiye’de rezidans projelerinin sayısı da oldukça fazladır ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Türkiye geneline bakıldığında insanlara yüksek standartlardaki otel konforu ve kendi evinizin rahatlığını sunan rezidansların sayısı da yaklaşık olarak 1500’ün üstündedir.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.