|   |   | 

İNŞAATIN DEVLERİ, PROJELERİNİ İNTERNETTEN 3 BOYUTLU SUNUYOR!

İnşaat sektörünün önde gelen firmaları, markalı konut projelerini haritadaki gerçek yerlerinde 3 boyutlu olarak sergiliyor…

İNŞAATIN DEVLERİ, PROJELERİNİ İNTERNETTEN 3 BOYUTLU SUNUYOR!

Google Earth tabanlı yazılımıyla kullanıcılarına 3 boyutlu sektörel bir rehber hizmeti sunan ve bu özelliği ile de dünyada tek olan 3DLocationEarth.com, kurulduğu günden bu yana 100’ün üzerinde inşaat projesi modelledi. Tamamen bir Türk girişimi olan uygulama sayesinde Ağaoğlu, Sinpaş GYO, İnanlar İnşaat, Dap Yapı, Özyurtlar İnşaat, Garanti Koza, Mesa Grup, Gül İnşaat, Uluhan Grup, Nef Yapı, İhlas Holding, Akro Yapı, Demir İnşaat, Çukurova Gayrimenkul, Düzlem Yapı, Akiş GYO ve Keleşoğlu İnşaat gibi sektörün önemli firmaları, yapımını gerçekleştirdikleri markalı konut projelerini, haritadaki gerçek yerlerinde 3 boyutlu olarak sergiliyor.  Bitmiş projelerin yanı sıra henüz maket aşamasındaki yapıların da internet üzerinden 3 boyutlu olarak izlenebilmesine olanak sağlayan uygulama, konut almak isteyenlere, satış ofisine gitmeye bile gerek kalmadan projeyi tüm detaylarıyla önceden inceleme avantajı sağlıyor. Ayrıca inşaatın yapım süreci ve o anki durumu da haritadaki gerçek yerinde 3 boyutlu olarak görülebiliyor.


Tüketici alışkanlıklarının farklılaştığı günümüzde, artık ev almak isteyenler net, kısa, öz ve doğru bilgiye zahmetsizce ulaşma arayışındalar. Sadece görsel malzemeyle ya da maketle bunu verebilmenin yetersiz kalacağını düşünen firmalar,  teknolojiyle iç içe olan markalı konut projelerini yine teknolojik bir uygulamayla tanıtma yoluna gidiyor. 3DLocationEarth.com’un sunduğu 3 boyutlu sistem, henüz yapım aşamasında olan projenin bittiğinde nasıl görüneceğinden tutun da blokları, sosyal donatıları, ulaşım güzergahları, şehir merkezine olan konumu ve hatta gece&gündüz görüntüsüne kadar projeye ilişkin her detayı oturduğunuz yerden görme fırsatı sunuyor.

3. boyuta taşınan markalı konut projelerinin sayısı 100’ü geçti
Son dönemde özellikle inşaat sektöründeki lider firmaların yoğun ilgi gösterdiği uygulamayla bugüne kadar 100’ün üzerine proje 3. Boyuta geçti. Uygulamayı kullananlar arasında; bütün projelerini 3 boyuta taşıyan GÜL İnşaat, My Tower Land ve Sky Towers projeleriyle AĞAOĞLU, Dragos Royal Towers, Dap Burgu Kule, Dap Tango Kule, Dap Dalga Kule ve Dap Royal Center projeleriyle DAP YAPI, Garden City, N Tepe, N Towers ve N Şehir projeleriyle ÖZYURTLAR İnşaat, Kozapark ve Kozaşehir projeleriyle GARANTİ KOZA, Kristal Şehir projesiyle İHLAS HOLDİNG, Babil Kuleleri projesiyle ULUHAN GRUP, Asl-ı Bahçe, Avlu 138, Terrace Bahçe, Terrace Feri, Terrace Fulya, Terrace Lido, Terrace Mix ve Terrace Tema projeleriyle İNANLAR İnşaat, Bosphorus City projesiyle SİNPAŞ GYO gibi sektör devleri de yer alıyor. 

Emlak Haberleri

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Kartal Wings'te Seyir Terası Keyfi
  Kartal Wings'te Seyir Terası Keyfi

  Kartal’ın iddialı projeleri arasında yer alan Kartal Wings’de çatı katları bütünüyle seyir terasları olarak tasarlandı. Kapanmaz deniz manzarasına bakan Kartal Wings’in seyir terasları, Adalar ve Marmara Denizi’ne hakim konumda bulunuyor.

 • Antalya'da Mayıs Ayında Konut Satışı Yüzde 5 Arttı
  Antalya'da Mayıs Ayında Konut Satışı Yüzde 5 Arttı

  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Mayıs 2017 dönemine ait konut satış istatistiklerine göre konut satışı Antalya ve ilçelerinde geçtiğimiz yılın aynı ayına göre yüzde 5 oranında artarak 5 bin 243 konut satıldı.

 • Kepez’de 61 Bin Konuta Doğalgaz
  Kepez’de 61 Bin Konuta Doğalgaz

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yatırımcı firma işbirliği ile 15 mahallede 61 bin 301 konuta doğalgaz getirdiklerini söyledi.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer