|   |  İnsay Yapı Firması
İnsay Yapı

İnsay Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 11

İnsay Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, İnsay Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve İnsay Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

İnsay Yapı Hakkında

İnsay Yapı Tarihçesi

Firmanın temelleri 1979 yılında ağırlıklı mobilya sektörüne toptan boya, vernik, tiner, polyester malzemeleri tedariki yapan İhsan Boya San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin kuruluşu ile atılmıştır. 1994 yılında amiral gemimiz Kolsuzlar Kimya San. ve Tic. A.Ş.  ile bir çok endüstriyel tesisin ana girdisi konumunda olan 50’yi aşkın kimyevi maddenin ithalatı - ihracatı, depolanması ve lojistiğinin sağlanmasına yatırım yapılmıştır. 

Şirket 43000 m² arazi üzerinde 4200 m² kapalı alan ve 9000 m3 kapasiteli 41 adet tank çiftliği bulunan sıvı ve ambalajlı kimyevi madde depolama  tesisleri ile ithalat - ihracat, depolama, lojistik hizmetleriyle sektörde lider firmalar arasına girmeyi başarmıştır. 1997 yılına gelindiğinde üretici firma İhsan Kimya Boya San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. kuruluşu tamamlanarak, sanayi tipi endüstriyel ve sentetik tinerler üretimine de başlanmıştır. Grubun 2011 yılında mevcut tecrübe ve sermaye birikimini alternatif sektörlerde de değerlendirme politikası çerçevesinde alınan kararlar sonucunda İnsay Yapı San. ve Tic. A.Ş. kurularak inşaat ve taahhüt sektöründe faaliyete başlanmıştır. Firma ilk etapta grubun kendi aktifine kayıtlı arazileri üzerinde depo, fabrika, plaza ve konutların yapımı projeleri ile faaliyetlerini başlatmış, devamında ise gerek arsa satın alınması gerekse kat karşılığı usulü ile lüks konut ve ofis imalatına başlanması hedeflenmiştir. Bu hedef çerçevesinde insan kaynakları yapılanması tamamlanmış ve 2012 yıl sonunda Emlak Konut GYO’nun hasılat paylaşımı şeklinde yaptığı Kartal’daki 150 bin m² inşaat alanlı konut – ticaret - rezidans projesi ihalesine girilerek teklif verilmiştir.

İnsay Yapı Konut Projeleri

Ondörtüç Pendik, Elit Manzara Beytepe

 

Tel: 0216 411 1213
Fax: 0216 411 5596
Email: info@insayyapi.com 
Adres: Çayır Caddesi No:7 Kat:9 Üçgen Plaza 34752 İçerenköy İstanbul / Ataşehir

İnsay Yapı Projeler Haritası

İnsay Yapı Projeleri

İnsay Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.