|   |   | 

Instagram Fotoğraflarınızı Photofy İle Düzenleyin

Instagram'da fotoğraflarınızın üzerlerine yazı, grafik ve etiket eklemeyi mümkün kılan uygulama: Photofy

Instagram Fotoğraflarınızı Photofy İle Düzenleyin

Instagramda dünyayla paylaşacağınız fotoğraflara sadece basit bir filtre eklediğiniz günler geride kaldı. Artık bir fotoğrafı instagramda paylaşmadan önce üzerinde oynama yapabileceğiniz bir çok mobil uygulama mevcut.

Morebeatue uygulaması fotoğraflarınızı editleyebileceğiniz uygulamalara sadece bir örnek. Özellikle yanık ten tonları ekleyerek olduğunuzdan daha güzel veya yakışıklı görünmenizi sağlayabilir. 


Bunun yanı sıra Piction, özellikle fotoğraflarına text eklemek isteyen kullanıcılar için oldukça iyi bir seçenek. Aviary uygulaması ise yine instagram benzeri basit filtreler ekleyebileceğiniz bir başka uygulama. En önemli artısı içerisinde çok sayıda filtre seçeneğinin olması.

Yeni fotoğraf düzenleme uygulaması Photofy ise uygulamalar koleksiyonunuza girmeye aday bir program çünkü bir çok özelliği tek bir uygulama içerisinde barındırıyor. Uygulamanın IOS versiyonunda kendi içerisinden yeni bir fotoğraf çekerek işlem yapabileceğiniz gibi varolan bir fotoğrafı seçerek de başlayabiliyorsunuz. Fotoğrafınızı çektikten veya seçtikten sonra fotoğraf boyutuyla oynayabileceğiniz veya yön değişikliği yapabileceğiniz bir sayfaya yönlendiriliyorsunuz. Bu değişiklikleri yaptıktan sonra başlamaya hazırsınız.

Boyutlandırma işlemlerinizi bitirdikten sonra sizi fotoğrafınıza text, etiket ve grafik ekleme ekranı karşılıyor. Burada seçeneğiniz oldukça fazla ve seçenekleriniz sürekli olarak güncelleniyor. Sanat, spor ve bunun gibi bir çok başlık altında farklı seçenekler mevcut. Ayrıca örneğin uygulamayı sevgililer gününe yakın bir tarihte açarsanız, bu temada bir çok seçenek bulmanız mümkün. 

Fotoğrafınıza eklemek istediğiniz yazı veya grafiği seçtikten sonra yine boyutlandırma yapabilir veya fotoğranıza filtreler ekleyebilirsiniz. Filtreler bölümünde de sayısız seçenek mevcut. Bunlarda birini seçerek fotoğrafınızın editleme işlemini tamamlayabilir ve instagtamda paylaşılabilir hale getirebilirsiniz. 

Photofy uygulaması özellikle fotoğraflarına yazı, grafik ve etiket eklemek isteyen kullanıcılar için iyi bir seçenek. Uygulamayı bir çok yaratıcı instagram kullanıcısının yanı sıra Pinterest kullanıcıları da benimsemiş durumda. Photofy uygulama ücretsiz olarak iTunes Mağazası'ndan ve Google Play Mağazası'ndan indirilebilir.

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer