|   |  intaş inşaat Firması
intaş inşaat

intaş inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1963

  • Proje Sayısı : 3

intaş inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, intaş inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve intaş inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

intaş inşaat Hakkında

1963 yılından beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren Fehmi YILMAZ'ın kurucusu olduğu İNTAŞ İNŞ. SOSYAL ŞEHİRCİLİK SAN. TİC. A.Ş., güvenirliğini ve saygınlığını koruyarak, çağa ayak uydurarak ve teknolojinin son yeniliklerini yakından takip ederek yeni projeler üretmeye devam ediyor.

İNTAŞ İNŞAATÇILAR SOSYAL ŞEHİRCİLİK SAN. TİC. A.Ş., geniş araziler üzerinde hızlı şehirleşme ve inşaat sorununun toplum yararına çözümlenmesine yardımcı olmak amacıyla kurulmuştur.

İNTAŞ A.Ş., Türkiye'nin ilk Sosyal Sigortalar Kurumu ile ilişkili sosyal konutlarını üreten firmadır. Ayrıca İstanbul Anadolu yakasında, Kızıltoprak, Kozyatağı, Sahrayıcedid ve Çamlıca gibi semtlerde hala İNTAŞadıyla anılan lüks ve sosyal konut projeleri üretmiştir. Şehir merkezindeki konut projelerinin yanı sıra Bodrum, Marmara Ereğlisi, İzmit Körfez ve Sapanca'da çok değişik boyutlarda sahil siteleri de İNTAŞ A.Ş. tarafından inşa edilmiştir. Tüm projelerini satın aldığı araziler üzerinde gerçekleştiren İNTAŞ A.Ş.kaliteli, dayanıklı ve estetik konut üretimini amaç edinmiştir.

Tel: 0216 339 4214
Fax: 0216 339 4216
Email: info@intasas.com
Adres: İbrahimağa Mah. Zaviyeyokuşu Sok. Murtazaoğlu İş Merkezi No:14/4 İstanbul / Kadiköy

intaş inşaat Projeler Haritası

intaş inşaat Projeleri

intaş inşaat Haberleri

  • Sarı Evler'de 3+1 daireler 300 bin TL
    intaş inşaat

    Sarı Evler'de 3+1 daireler 300 bin TL

    İntaş A.Ş.'nin yapımını üstlendiği Sarı Evler projesi, Sancaktepe'de yükseliyor. YüksekmimarFeyzazenginÇolak'ın mimarlığını yaptığı, 55 bin metrekarelikarsaalam bulunan proje, Ağustos 2010′da tamamlan...

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.