|   |  İntaya Firması
İntaya

İntaya

 • Kuruluş Tarihi : 2005

 • Proje Sayısı : 3

İntaya, konut, ofis ve residence projeleri, İntaya hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve İntaya ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

İntaya Hakkında

Şirket Profili

“Kalite hiçbir zaman kaza değildir. Kalite her zaman akıllı çabanın sonucudur.” John Ruskin

Hepimiz daha iyi yaşamak için mücadele ediyoruz. Edindiğimiz deneyimlerle uzmanlaşıyor, hayatı öğrendikçe beklentilerimizi arttırıyoruz.

İntaya, 2005 yılından beri hayatı iyileştirmek ve geliştirmek için çalışmakta, sadece Türkiye'de değil, aynı zamanda uluslararası platformda ve standartlarda kaliteli hizmet sunmaktadır.

Deneyimlerimize, genç ve dinamik gücümüzü katıyoruz. Gelecek için hazırlık yapmak yerine geleceği hazırlıyoruz. Her projeyle daha da farklılaştığımız ve unutulmaz bir iz bıraktığımıza dair güçlü bir inancımız var. Size sürekli enerjimizi ve heyecanımızı hissedeceğiniz, yaratıcı ve yenilikçi perspektifimizi keşfedeceğiniz güzel bir yolculuk diliyoruz.

Koray Kurt

Genel Müdür

Misyon / Vizyon

Misyonumuz;

Etik değerlere ve çevreye özen göstererek müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak, şirketin değerini arttıracak büyüme hedeflerine ulaşmak ve piyasa ekonomisi şartları içerisinde faaliyet göstermek. Bu değerleri geliştirmeyi ve sürekli ilerlemeyi taahhüt ediyoruz. 

Vizyonumuz;

“Bina” geleceğe doğru hareket etmek demektir: Hiçbir ülke veya ulus yeni altyapılar yaratmadan gerçek, somut ilerlemeyi sürdüremezler. Ancak ilerleme sadece çelik ve betondan yapılmaz, aynı zamanda kültür ve bilgiyle de inşa edilir.

Sürdürülebilirlik

İntaya, tüm projelerinde uygulamış olduğu Sağlık, Güvenlik ve Çevre Politikası'yla (SHE Policy) iş süreçlerini sorumluluk bilinci içerisinde yerine getirmekte; sahip olduğu OHSAS 18001-2007, TS EN ISO 9001:200(, TS EN ISO 14001:2004 kalite yönetim sistemleri çerçevesinde iş bitirmektedir.

İntaya OHSAS-18001:2007 kalite belgesi

İntaya ISO-9001:2008 kalite belgesi

İntaya ISO-14001:2008 TRB Çevre kalite belgesi

Sorumluluklarımız

Çevre, Sağlık, İş Güvenliği

Sektörün büyüklüğü sebebiyle işimizin aynı zamanda bir çok alt disiplin ile koordinasyon sağlaması gerekliliğine ve bu yüzden insane ve çevreye karşı olan sorumluluklarımızı arttırdığına inanmaktayız.

Sağlık, Güvenlik ve Çevre Politika’mız (SHE Policy) kapsamında, tüm projelerimizde uyguladığımız kontrol mekanizmamızı geliştirdik. Tüm takım arkadaşlarımız bu mekanizma kapsamında çevreye olan duyarlılığımızı göz önünde bulundurmakta ve bunu savunmaktadır.

 

Tel: 0212 217 2941
Fax: 0212 217 2943
Email: info@intaya.com.tr
Adres: Halil Rıfat Paşa Mah. Teoman Sok. Aksu İş Merkezi No:2 Kat:1-3 34384 Okmeydanı

İntaya Projeler Haritası

İntaya Projeleri

İntaya Haberleri

 • Adım İstanbul’dan Güzel Bir Hafta Sonu Planı
  İntaya

  Adım İstanbul’dan Güzel Bir Hafta Sonu Planı

  Ulaşım seçenekleri, eğitim, sağlık ve sosyal olanaklarıyla yaşam kalitesini birkaç adım ileri taşımak isteyenlerin tercihi olan Adım İstanbul, güzel bir hafta sonu planı yapmak isteyenlerin listesine ...

 • Adım İstanbul Görücüye Çıktı
  İntaya

  Adım İstanbul Görücüye Çıktı

  Yeni İstanbul’un merkezi Başakşehir’de yükselecek olan Adım İstanbul projesi, bir ayda yoğun talep gördü. Renkli bir sosyal hayatla evinizdeki huzuru, şehirle doğayı, ulaşım olanaklarıyla yatırım fırs...

 • EVvel İstanbul'da Yüzde 12 İndirim
  İntaya

  EVvel İstanbul'da Yüzde 12 İndirim

  Geçmişe duyulan özlemi, günümüzün modern olanaklarıyla harmanlayan EVvel İstanbul, ‘‘Evvelce nasılsa, EVvel İstanbul’da fazlasıyla’’ sloganıyla mahalle hayatına yeni bir kimlik kazandırıyor. Geçmişi, ...

 • Evvel İstanbul 1+1 Daire Fiyatı
  İntaya

  Evvel İstanbul 1+1 Daire Fiyatı

  Evvel İstanbul Daire Seçenekleri:Net kullanım alanları 62 metrekare ile 223 metrekare arasında değişen, 1+1 den 5+1'e farklı tiplerde konut seçeneği bulunuyor.EVVEL İSTANBUL PROJE DETAYLARI İÇİN TIKLA...

 • Kasım Lideri: Evvel İstanbul
  İntaya

  Kasım Lideri: Evvel İstanbul

  Başakşehir’de emlak konut GYO ile İntaya, EYG ve İntes ortaklığının hasılat paylaşımıyla hayata geçirdiği Evvel İstanbul’da 323 adet konut satıldı.Kayabaşı mevkiinde hayata geçirilecek Evvel İstanbul’...

 • EVvel İstanbul Daire Fiyatları
  İntaya

  EVvel İstanbul Daire Fiyatları

  Başakşehir'de satılık daire arayanlar için;678 konutluk EVvel İstanbul projesinde,1+1'den 5+1'e büyüklüğü 62 metrekare ile 223 metrekare arasında değişen pek çok farklı tipte daire yer alıyor. Fiyatla...

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.