|   |  İntes Yapı Firması
İntes Yapı

İntes Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1994

  • Proje Sayısı : 1

İntes Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, İntes Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve İntes Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

İntes Yapı Hakkında

İntes Yapı, 1994 yılında İnşaat Mühendisi Hasan Tuğra ve Makine Mühendisi Sünbül Tuğra tarafından kurulmuştur. İlk yıllarını Bakırköy Cihan İş merkezinde geçiren şirket, daha sonra Bağcılar semtine taşınmıştır. 
 
Sünbül Tuğra şirketin faaliyetleri ile bağdaşması açısından ‘’İnşaat’’ ve ‘’Tesisat’’ kelimelerinden ‘’İntes’’ ismini türetmiştir. 
 
İntes Yapı, faaliyet hayatının ilk zamanlarında İstanbul’da hemen hemen her binanın ısınmak için kullandığı kömür kazanlarının şehre ne kadar zarar verdiğini fark etmiş ve bunun için çalışmaya başlamıştır. 
 
İstanbul’un kömür dumanından kurtulması için, kömür kazanı sistemlerinin doğalgaza çevrilmesinde büyük katkı sağlayan İntes Yapı, aynı zamanda merkezi ısıtma sistemleri imalatı ve kurulumu yapmaya başlamıştır. 
 
1996 yılında İntes Mühendislik ve Proje Ofisi ve ardından 2002 yılında İntes Yapı Denetim Ofisleri kurulmuştur. 
 
İntes Mühendislik, yapıların mimari, statik ve makine elektriğinin çizildiği bir firma olup bugüne kadar 15.000'den fazla projenin ruhsatını ve ardından iskânının alınmasını sağlamıştır. 2002 yılında kurulan İntes Yapı Denetim, sektörün önde gelen firmalarından biridir. İstanbul’da çoğu projenin denetlemesini yapmış olan İntes Yapı, günümüzde başarılı sayısal değerlere ulaşmıştır. Bugüne kadar 20.000 yapı, 700.000 m2 alanı denetleyen İntes Yapı Denetim sektörünün öncü kuruluşudur. 
 
İstanbul’un bütün bölgelerine verilen proje ve yapı denetim hizmetinin yanında bu büyük tecrübe ile kendi konut projelerini de üretmeye başlayan İntes Yapı, geçmişten aldığı tecrübe ile sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir.
 

Tel: 0212 485 3523 
Fax: 0212 485 3573 
Email: info@intesyapi.com.tr
Adres: Başakşehir mahallesi Sabahattin Zaim Caddesi 8H İstanbul / Başakşehir

İntes Yapı Projeler Haritası

İntes Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.