|   |  İnvest İnşaat Firması
İnvest İnşaat

İnvest İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1992

  • Proje Sayısı : 8

İnvest İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, İnvest İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve İnvest İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

İnvest İnşaat Hakkında

Bahattin Uçar tarafından 1992 yılında kurulan ve ticari faaliyetlerine başlayan Invest Grup, inşaat, tekstil ve enerji sektörlerinde çalışmalarına başarılı bir şekilde devam etmektedir. Farklı sektörlerdeki atılımlarıyla sürekli büyüyen Invest Grup, gayrimenkul geliştirme ve müteahhitlik hizmetlerinde de büyük başarılara imza atarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörlerde ilklere ve örnek teşkil eden işlere imzasını atan Invest İnşaat, bugüne dek bir çok konut projesinin hayata geçirilmesinin yanı sıra altyapı/üstyapı projelerinde de çözüm ortaklığı yapmaktadır. İnşaat sektöründeki çalışmalarını aktif şekilde yürüten Invest inşaat Türkiye’nin en büyük gayrimenkul projelerinden Vadistanbul, Express24 , Çekmece Gölevleri , Vadikoru , Başakport ve Veliefendi projelerini yapmakla birlikte yeni proje geliştirme faaliyetlerini aralıksız devam ettirmektedir.

Invest Grup’un hedefi, faaliyet gösterdiği sektörlerde Türkiye’nin öncü firmaları arasında yer alarak ülke ekonomisine ve müşterilerine maksimum katma değeri sağlamaktır.

Telefon: 0212 465 5100
Faks: 0212 465 7273
Email: info@investinsaat.com
Adres: Dünya Ticaret Merkezi B2 Blok Kat:4 No:186 Yeşilköy / İSTANBUL

İnvest İnşaat Projeler Haritası

İnvest İnşaat Projeleri

İnvest İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.