|   |  ipek inşaat-Çakırkaya Yapı Firması
ipek inşaat-Çakırkaya Yapı

ipek inşaat-Çakırkaya Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2001

  • Proje Sayısı : 1

ipek inşaat-Çakırkaya Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, ipek inşaat-Çakırkaya Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve ipek inşaat-Çakırkaya Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

ipek inşaat-Çakırkaya Yapı Hakkında

İpek İnşaat, projelerine yenilikçi bir bakış açısıyla yönelerek müşteri isteklerini karşılayacak stabil, açık ve net çözümler sunarak rakiplerinin önünde yer alır.

Her geçen gün artan güvenilirliği ile, deneyimi ile, yaptığı çalışmalar ile öncü bir firma olarak yolunu çizmiş İPEK İnşaat, kendi bünyesinde ve sektöründe getirdiği yeniliklerle farklı bir yere sahiptir.

Uzun yıllardan beri inşaat ve müteahhitlik sektöründe bir çok başarıya imza atan Mehmet İpek tarafından kurulan İpek İnşaat Ltd. Şti. 2001 yılında kurulmuştur. Kuruluşunun hemen ardından Ankara'nın kentsel dönüşüm projesi kapsamında en büyük alanı teşkil eden Hüseyin Gazi semtine yatırımlarına başlayan firma, bu kadar kısa süre içerisinde yüzlerce insanımızın ev sahibi olmasını sağlamıştır.Bunun belki en temel nedeni hem hızımız hem de kalitemizdir. Çünkü yaptığımız tüm sözleşmelerde ilk önce 12 ayda daire teslimlerini yapmayı taahhüt ettik hem de kaliteden asla ödün vermeden.

Tel: 0312 376 3472
Fax: 0312 376 3477
Email: info@ipekinsaat.com.tr
Adres: Orhan Kemal Caddesi NO: 307/D (Kültür Merkezi Yanı) Hüseyin Gazi Ankara / Altındağ

ipek inşaat-Çakırkaya Yapı Projeler Haritası

ipek inşaat-Çakırkaya Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.