|   |  Irmak Group Firması
Irmak Group

Irmak Group

 • Kuruluş Tarihi : 1974

 • Proje Sayısı : 2

Irmak Group, konut, ofis ve residence projeleri, Irmak Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Irmak Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Irmak Group Hakkında

Yönetim Kurulu Başkanı'nın Mesajı
 
1974 yılında iş hayatına başlayan Irmak Group, yenilikçi, girişimci ve fark yaratan bir şirketler grubu olarak, finans sektöründe döviz ve altın ticareti ile reel ekonomide ise gıda, uluslararası ticaret, gayrimenkul ve inşaat sektörlerinde uluslararası marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. 
 
Çalışmalarımızla, ülkemize katma değer sağlayacağına inandığımız projeleri hayata geçirmeyi ülkemizin geleceği açısından önemli bir yükümlülük olarak görüyoruz. Bu çerçevede bir taraftan projeler üretirken diğer taraftan bunların sürekliliğini sağlayacak kurumsal yapılanmamızı geliştirmeye çalışıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde büyümeyi ve her alanda yatırım fırsatlarını değerlendirmeyi sürdürüyoruz.
 
Irmak Group, en yeni teknoloji ve yönetim modellerini kullanarak, faaliyetlerinde müşteri odaklı yaklaşımı benimseyerek, tüm çalışanlar tarafından paylaşılan kurumsal değerler oluşturarak, insan kaynağını ön planda tutup bu kaynağın gelişimine katkı sağlayarak, çalışanlarının, müşterilerinin ve iş ortaklarının tatminini en üst düzeyde tutacak toplam kalite anlayışının yerleşmesine imkan yaratarak daha da ileri gidecektir.
 
Yaşama değer katarak, yaşam kalitesini arttırmayı hedeflerken; yenilikçi ve atılımcı bakış açısıyla verdiği hizmet olanaklarını genişleten Irmak, her damlasıyla sizi mutlu etmeyi arzu etmektedir.
 
HAYATTAN ALDIĞI BİRİKİMLERİ İLE HEP DAHA YENİYE, DAHA İYİYE…
 
Yüksel AKGÜL
Yönetim Kurulu Başkanı
 
Vizyon – Misyon
 
Vizyonumuz 
Bizi biz yapan değerlerimizle yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde en iyisi olmak.
 
Misyonumuz 
Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak artı değer yaratan projelere imza atmak ve sürdürülebilir büyüme sağlamaktır.
 
Kurumsal Değerlerimiz
 
Mükemmeliyetçilik
Girişimcilik
Yenilikçilik
Sürdürülebilirlik
Katma değer yaratmak
 
Hikayemiz
 
Yıl 1974. Küçük tasarruf damlaları birleşti, Kapalı Çarşı'da altına his veren sanat oldu. 14 ayar altından ürünler yaparak ticaret hayatına merhaba diyen Irmak Group, kolda bilezik, gerdanda kolye oldu.
 
Irmak markalaştı. Ülkenin bildiği Ida Gold oldu. Türkiye'de, Avusturya'da, Romanya'da açtığı mağazalar zinciri ile tüketicilere doğrudan ulaştı. Tüm dünyanın bildiği Osmanlı paralarını modernize ederek "Ottoman" koleksiyonunu yaptı. Çağdaş yaşamın hayallerini yakaladı, sevgiyi çoğaltan "Flower Stone"yi üretti.
 
Irmak büyüdü çoğaldı. Ticari hayatın merkezinde yer aldı. 1991 yılında finans sektörüne adım atarak Türkiye'nin resmi ilk yetkili müessese şirketlerinden biri oldu. 
 
1999 yılında Moldova'nın başkenti Kişinev'de Moldstar firmasıyla gıda ve temizlik ürünlerinin ithalat ve ihracatına başladı.
 
Yatırım arayışlarını sürdürdü. 2002 yılında Azerbaycan Bakü'de bölgenin unlu mamulleri ve çikolata ihtiyacını karşılayan hazır ve modern bir fabrikayı bünyesi kattı.
 
Güvenli yapılar, mutlu yuvalar için 2008 yılında inşaat ve gayrimenkul yatırımlarına girdi. Yeniden imar edilen hayatta tuğla oldu, arazilerini sosyal içerikli projelere açtı.
 
Yıl 2010. Sibirya dağlarından sarıçamlar, kereste oldu gemilerle Türkiye'ye geldi. Irmak Tomruk Sibirya bölgesindeki 20.000 m² açık ve 5.000 m² kapalı alanda faaliyet gösteren fabrikası ile ülkemizde ağaca dayalı endüstrinin hammadde ihtiyacının bir kısmını sağlamaktadır.
 
Irmak büyüdükçe üretti, ürettikçe büyüdü. Ülke sınırlarını aşarak Güney Afrika'dan Hazar'a uzanan yatırımlara imza attı.
 
Gelecek onlarla var olacak. Genç nesillerin sağlıklı yaşaması için kapılarını onlara açan, Irmak oldu. Irmak, spor oldu.
 
Hep başardı, hep emin adımlarla ilerledi.
 
Sosyal Sorumluluk
 
IRMAK SPOR WEB ADRESİNİ ZİYARET ETMEK İÇİN TIKLAYIN
 
Irmak Group iktisadi varlıkları konusundaki gelişimlerinin yanısıra sosyal ve sportif faaliyetleri de desteklemekten geri durmadı. Özelliklere gençlere ve çocuklara yönelik sosyal faaliyetlerinin gelişmesine katkı sağlamak amacıyla 2006 yılında 180 sporcuya lisans verdi. 
 
Futbolda 6 ayrı yaş grubunda, basketbolda 3 ayrı yaş grubunda takımlar oluşturarak kulüp binasını hizmete açmıştır. özellikle yaz tatillerinde profesyonel eğitmenler eşliğinde verilen idmanlarda yıldız, minik ve yetişkinler gruplarında sportif faaliyetler yapılmaktadır.
 
IRMAK SPOR
 
Irmak Spor Yönetim Kurulu Başkanı
Sabri Altıok
 
İletişim
Prof. Turan Güneş Cad. Bozkurt Amatör Spor Tesisleri
Zeytinburnu - İSTANBUL
Tel: 212 665 42 48
 

Tel: 0212 415 4141
Fax: 
Email: info@irmakgroup.com.tr
Adres: Seyitnizam Mah. Yunus Emre Cad. Balıklı Çırpıcı Yolu No:3 İstanbul / Zeytinburnu

Irmak Group Projeler Haritası

Irmak Group Projeleri

Irmak Group Haberleri

 • Vadişehir'in Yeni Halkaları Geliyor
  Irmak Group

  Vadişehir'in Yeni Halkaları Geliyor

  Vadişehir'in yeni halkaları geliyor, Şehir parkının yanı başında Başakşehir'i Vadişehir'e dönüştürecek.İstanbul'un nitelikli konut bölgeleri arasında öne çıkan Başakşehir'in en yeni projesi Vadişehir,...

 • Vadişehir’de Bayrama Özel Konut Fırsatı!
  Irmak Group

  Vadişehir’de Bayrama Özel Konut Fırsatı!

  Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı ve İntes Yapı’nın yatırımlarıyla Başakşehir’de hayata geçirilen Vadişehir’e yoğun ilgi devam ediyor. Alternatifli ödeme planlarının yer aldığı Vadişehir projesin...

 • Vadişehir'e 550 Tl'lik Yatırım
  Irmak Group

  Vadişehir'e 550 Tl'lik Yatırım

  Irmak Group, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı ve İntes Yapı’nın yatırımlarıyla Başakşehir’de hayata geçirilen Vadişehir’e yoğun ilgi devam ediyor.'Yüzde 42'i kazandırdı'Üç aylık sürede Vadişehir projesinin ...

 • Başakşehir Vadişehir Projesi
  Irmak Group

  Başakşehir Vadişehir Projesi

  Başakşehir Vadişehir projesi, konum olarak TEM Otoyolu, Kuzey Marmara Otobanı, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve Kanal İstanbul’un bulunduğu ulaşım ağında yer almaktadır. Proje 50.000 metrekarelik alan üzeri...

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.