|   |  Irmak İnşaat Firması
Irmak İnşaat

Irmak İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2000

  • Proje Sayısı : 1

Irmak İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Irmak İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Irmak İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Irmak İnşaat Hakkında

IRMAK İNŞAAT


2000 yılında kurulmuş olan Irmak İnşaat, sektördeki hayatına çeşitli NATO askeri projeleri ile başlamış; yurtiçi ve yurtdışında birçok hastane, askeri üs, köprü, yol, fabrika, tahıl silosu, vb altyapı ve taahhüt işlerine imzasını atmıştır. 2005 yılında ise konut sektörüne girmiş, tüm teknolojik yenilikleri mühendislik bilgisiyle harmanlayarak, devamlı daha iyiyi arayan bir anlayışı şirket misyonu olarak edinmeye gayret etmiştir.Bodrum Loca - Türkbükü, Yalıkavak ve Tio Therapia - Tarabya ise; konut alanında ortaya koyduğu projelerden bazıları.


 

Irmak İnşaat Hakkında


Misyon

 

Yaptığı tüm işlerde kalite ve sağlamlığı ön planda tutarak çevresine ve inşaat dünyasına optimum faydayı mühendislik bilgileri doğrultusunda sağlamayı görev edinmiştir.

 

Konut sektöründe lüksün tanımını her büyüklukte konutta fayda ve fiyat olgusunu en iyi şekilde yöneterek, tüm teknolojik yenilikleri kendi mühendislik bilgisi ve tecrübesi ile yoğurarak üst düzey konforlu ideal yaşam alanları yaratmayı hedefler.

 

Sürdürülebilir, Doğa Dostu Binalar

 

Irmak İnşaat taahhüt ve konut inşaatlarında sürdürülebilirliği ve low-e binalar yaratmayı amaçlar. Bu doğrultuda tüm dünyadaki teknik ve mimari gelişmeleri, yenilenebilir enerji sistemlerini ve bu sistemlerin binalara uygulanabilirliği ile ilgili tum araştırmaları yakından takip eder.

 

Günümüz Türkiye inşaat sektörüne enerji yönetimi ve pasif bina teknolojisini ve bunun mimari uygulamalarını kazandirmayı amaçlar.

Tel: 0212 322 1776

Fax: 0212 322 1776

Email: fi@irmakinsaat.com.tr

Adres: İstanbul Caddesi Palms Residence D:5  34077 Göktürk İstanbul / Eyüp

Irmak İnşaat Projeler Haritası

Irmak İnşaat Projeleri

Irmak İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.