|   |   |  İş GYO'da konut kampanyasına katıldı

İş GYO'da konut kampanyasına katıldı

Kamu bankalarının başlattığı yüzde 0,98’lik konut kredisi faiz oranı uygulamasının ardından GYODER, İNDER ve KONUTDER’in başlattığı indirimli konut kampanyasına İş GYO da katıldı.

İş GYO'da konut kampanyasına katıldı

Kartal’da hayata geçirilen ve şubat ayında teslimlerine başlanan Manzara Adalar projesinde yüzde 20 indirime artı olarak yüzde 5 peşinat ve yüzde 0,98 faiz oranıyla 10 yıla kadar vadeli ödeme imkanı konut sahibi olmak isteyenlerle buluşuyor. Ayrıca İş GYO’nun Nef ile ortak geliştirdiği projesi İnistanbul da tarihi kampanyaya dahil edildi.

Değişimin mimarı İş GYO, devlet teşviki ile kamu bankalarının konut kredilerinde 10 yıl vadeye yüzde 0,98 faiz oranı uygulaması sonrasında GYODER, İNDER ve KONUTDER’in ortak girişimiyle başlatılan dev kampanyaya dahil oldu. Kampanya süresince konut alıcıları, yaşamın başladığı Kartal Manzara Adalar projesinde yüzde 20 indirime ek olarak yüzde 5 peşinat ve yüzde 0,98 faiz oranı fırsatlarından aynı anda yararlanabilecek. Benzer koşullarda Nef ortaklığıyla hayata geçirilen İnistanbul projesinde de ev sahibi olma imkanı sunuluyor. Bunun yanı sıra her iki projede de konut sahibi olmak isteyenler için daireler hemen teslim edilebiliyor.

Kampanya 15 Mayıs ile 15 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olup yine devlet tarafından uygulamaya alınan KDV ve tapu harcı indirimlerinden de ayrıca yararlanılabilecek. İş GYO tarafından Kartal’da hayata geçirilen ve 1+0’dan 5+1’e kadar değişen konut tipleri, ofis ve ticari nitelikli kullanılabilir alanlara sahip Manzara Adalar’da teslimler şubat ayında başlamıştı.

GYO Haberleri

Etiketler

GYO Kategorisindeki diğer haberler

 • Kiler GYO'dan yüzde 20 indirim kampanyasına destek!
  Kiler GYO'dan yüzde 20 indirim kampanyasına destek!

  Bankalar kredili konut satışlarını canlandırmak için faiz oranlarını peş peşe indirirken, herkesi ev sahibi yapmaya kararlı Kiler GYO da dev indirime dev kampanya ile destek oluyor. Kampanya ile ‘Referans Bahçeşehir’, ‘Referans Güneşli’, ‘Referans Kartal Kordonboyu’ ve ‘Referans Kartal Towers’ projelerinde yüzde 20 indirim yapılırken, konut satın alanlara yüzde 5 peşinatla ev sahibi olma kolaylığı sağlanıyor. Vade farkı ise yüzde 0,98 olarak belirlendi.

 • Akfen GYO’nun otel kira gelirleri %90 arttı
  Akfen GYO’nun otel kira gelirleri %90 arttı

  Son birkaç yıllık durgunluğun ardından turist sayısı ve turizm gelirinde önemli artışlar yaşayan Türk turizm sektöründeki parlak tablo şirketlerin bilançolarına yansımaya başladı.

 • 54 projede faizi yüzde 0.98 yaptı
  54 projede faizi yüzde 0.98 yaptı

  Başbakan Binali Yıldırım’ın çağrısıyla, Ziraat Bankası öncülüğünde başlatılan düşük faizli konut kredisi kampanyasına Emlak Konut GYO da katıldı.

 • GYODER 16. Gayrimenkul Zirvesi Sonuç Bildirgesi’ni açıkladı
  GYODER 16. Gayrimenkul Zirvesi Sonuç Bildirgesi’ni açıkladı

  ​​​​​​​GYODER’in 2000 yılından bu yana düzenlediği Gayrimenkul Zirvesi’nin 16’ncısı, ‘Türkiye Gayrimenkul Sektörünün DNA’sı Mercek Altında’ temasıyla, 17 Nisan 2018’de UNIQ İstanbul'da gerçekleştirildi. Sektörde yaşanan son gelişmelerin ele alındığı zirvede ortaya çıkan tespitler ve bu tespitlere yönelik çözüm önerilerle hazırlanan ‘Gayrimenkul Zirvesi Sonuç Bildirgesi’, GYODER tarafından kamuoyu ile paylaşıldı.

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.