|   |   |  İş GYO'da konut kampanyasına katıldı

İş GYO'da konut kampanyasına katıldı

Kamu bankalarının başlattığı yüzde 0,98’lik konut kredisi faiz oranı uygulamasının ardından GYODER, İNDER ve KONUTDER’in başlattığı indirimli konut kampanyasına İş GYO da katıldı.

İş GYO'da konut kampanyasına katıldı

Kartal’da hayata geçirilen ve şubat ayında teslimlerine başlanan Manzara Adalar projesinde yüzde 20 indirime artı olarak yüzde 5 peşinat ve yüzde 0,98 faiz oranıyla 10 yıla kadar vadeli ödeme imkanı konut sahibi olmak isteyenlerle buluşuyor. Ayrıca İş GYO’nun Nef ile ortak geliştirdiği projesi İnistanbul da tarihi kampanyaya dahil edildi.

Değişimin mimarı İş GYO, devlet teşviki ile kamu bankalarının konut kredilerinde 10 yıl vadeye yüzde 0,98 faiz oranı uygulaması sonrasında GYODER, İNDER ve KONUTDER’in ortak girişimiyle başlatılan dev kampanyaya dahil oldu. Kampanya süresince konut alıcıları, yaşamın başladığı Kartal Manzara Adalar projesinde yüzde 20 indirime ek olarak yüzde 5 peşinat ve yüzde 0,98 faiz oranı fırsatlarından aynı anda yararlanabilecek. Benzer koşullarda Nef ortaklığıyla hayata geçirilen İnistanbul projesinde de ev sahibi olma imkanı sunuluyor. Bunun yanı sıra her iki projede de konut sahibi olmak isteyenler için daireler hemen teslim edilebiliyor.

Kampanya 15 Mayıs ile 15 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olup yine devlet tarafından uygulamaya alınan KDV ve tapu harcı indirimlerinden de ayrıca yararlanılabilecek. İş GYO tarafından Kartal’da hayata geçirilen ve 1+0’dan 5+1’e kadar değişen konut tipleri, ofis ve ticari nitelikli kullanılabilir alanlara sahip Manzara Adalar’da teslimler şubat ayında başlamıştı.

GYO Haberleri

Etiketler

GYO Kategorisindeki diğer haberler

 • Manzara Adalar’da yıllık 22 bin TL enerji tasarrufu!
  Manzara Adalar’da yıllık 22 bin TL enerji tasarrufu!

  İş GYO’nun Kartal’da yükselen Manzara Adalar projesi sürdürülebilir ve çevreci yaklaşımıyla dikkat çekiyor. Yüksek sürdürülebilir performansı ile ödüller alan projede yapılan güneş enerjisi paneli yatırımıyla yılda yaklaşık 22 bin TL’ye kadar enerji tasarrufu sağlanıyor.

 • Gayrimenkul yatırım ortaklıkları denetlenir mi?
  Gayrimenkul yatırım ortaklıkları denetlenir mi?

  Sermaye Piyasası Kanunu çerçevesinde, Sermaye Piyasası Kurulu tarafından düzenlenen gayrimenkul yatırım ortaklıkları gayrimenkullere, gayrimenkule dayalı projelere ve gayrimenkule dayalı sermaye piyasası araçlarına yatırım yapmak suretiyle faaliyet gösteren özel bir portföy yönetim şirketi tipidir.

 • Başkan Baran’dan Hayırlı Olsun ziyareti
  Başkan Baran’dan Hayırlı Olsun ziyareti

  Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Emlak Konut GYO Genel Müdürlüğü görevine getirilen Hakan Gedikli’yi makamında ziyaret etti, yeni görevinde başlarılar diledi

 • “Yapısal Reformların En Büyük Destekçisi Olacağız”
  “Yapısal Reformların En Büyük Destekçisi Olacağız”

  GYODER Başkanı Doç. Dr. Feyzullah Yetgin, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne geçiş ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan yeni kabineye ilişkin yazılı bir açıklama yaptı. Yeni sistemin getireceği avantajlarla ekonomik istikrarın devamı edeceğine vurgu yapan Yetgin; “Ekonomimizin çok daha güçlü hale getirilmesi için gerçekleştirilecek yeni yapısal reformların en büyük destekçisi olacağız” dedi.

 • Alışveriş Merkezlerinde yönünüzü haritayla bulun
  Alışveriş Merkezlerinde yönünüzü haritayla bulun

  Harita uygulamaları artık sadece sokakta değil, alışveriş merkezlerinde de kullanılacak. Akkök Holding’in gayrimenkul sektöründeki ilk yatırımı Akmerkez ile Akkök Holding iştiraki Akiş GYO A.Ş. tarafından hayata geçirilen Akbatı ve Akasya’nın Venuex ile gerçekleştirdiği iş birliği sayesinde misafirler, alışveriş merkezlerinde aradıklarını kolayca bulabilecek.

 • Gayrimenkul devlerinin konut kampanyası 15 gün daha uzatıldı
  Gayrimenkul devlerinin konut kampanyası 15 gün daha uzatıldı

  GYODER, İNDER VE KONUTDER’in “Birlikten güç doğacak, Türkiye kazanacak” diyerek 15 Mayıs’ta başlattığı konut kampanyası, yoğun ilgi üzerine 30 Haziran’a kadar uzatıldı. KONUTDER Başkanı Z. Altan Elmas, “Tarihi bir fırsat yaşanıyor. Kampanya 15 Haziran’da sona erecekti ancak ev talep devam ediyor. Daha fazla vatandaşımız kampanyadan yararlansın diye kampanyayı uzatma kararı aldık” dedi.

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.