|   |  İş GYO Firması
İş GYO

İş GYO

  • Kuruluş Tarihi : 1999

  • Proje Sayısı : 3

İş GYO, konut, ofis ve residence projeleri, İş GYO hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve İş GYO ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

İş GYO Hakkında

İş GYO Tarihçesi 

İş GYO, 6 Ağustos 1999’da İş Gayrimenkul Yatırım ve Proje Değerlendirme A.Ş unvanlı şirketin Merkez Gayrimenkul Yatırım ve Proje Değerlendirme A.Ş.’yi devralarak gayrimenkul yatırım ortaklığına dönüşmesiyle kurulmuştur. Türkiye İş Bankası’nın lider sermayedarlığıyla kurulan İş GYO, aynı yıl içerisinde halka arzını tamamlamış ve İMKB’de işlem görmeye başlamıştır.

Yaklaşık 1 milyar $ büyüklüğündeki portföyü ve güçlü sermaye yapısı ile sektörün önde gelen gayrimenkul yatırım ortaklıklarından olan İş GYO, farklı şehirlerdeki perakende, otel ve ofis sektöründeki ticari yatırımlarıyla borsadaki gayrimenkul yatırım ortaklıkları arasında portföyü lokasyon ve tür bazında en çok çeşitlendirilmiş olan gayrimenkul yatırım ortaklıklarından biridir.

İş GYO kurulduğu günden bu yana, portföyünde yer alan nitelikli gayrimenkullerinden elde ettiği istikrarlı kira gelirinin yanı sıra geliştirici sıfatıyla gerçekleştirdiği gayrimenkul projeleriyle portföyünü büyütmeye ve gelirlerini artırmaya devam etmektedir.

İstabul’un en prestijli iş merkezinde yer alan İş Kuleleri Kompleksi’ni inşaat halinde portföye dahil eden ve kompleksi tamamlayan İş GYO, 2004 yılında Eczacıbaşı Grubu ile Kanyon Projesi’ne başlamıştır. Konut, ofis ve Türkiye’nin ilk yarı açık alışveriş merkezini içeren karma konsepte sahip projeyle bir ilke imza atan Şirket, 2005 yılında Euromoney tarafından “Türkiye’nin En İyi Gayrimenkul Geliştirme Şirketi Ödülü”ne layık görülmüştür. İş GYO, Kanyon Projesi’nin 2006 yılında tamamlanmasıyla birlikte ise, mimarlığın Oscar’ı kabul edilen “Cityscape 2006 Architectural Review” mimarlık ödülünü kazanmıştır.

*İş Gyo Residence Projeleri

Ege Perla, Manzara Adalar

*İş Gyo Konut Projeleri

Çınarlı Bahçe

*İş Gyo Ofis Projeleri

Manzara Adalar

Tel: 0212 325 2350
Fax: 0212 325 2380
Email: info@isgyo.com.tr
Adres: İş Kuleleri Kule-2 Kat:10-11 Levent 34330 İstanbul / Şişli

İş GYO Projeler Haritası

İş GYO Projeleri

İş GYO Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.