|   |  İsaş İnşaat Firması
İsaş İnşaat

İsaş İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

İsaş İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, İsaş İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve İsaş İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

İsaş İnşaat Hakkında

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Firmamız Taahhüt ettiği tüm inşaat işlerini yüksek teknik standartlarda yapıp teslim ederek haklı bir başarıyı kazanmış ve buna paralel olarak geçen süre boyunca bağlı olduğu şirketler gurubunun ilk sıralarına kadar yükselip emin adımlarla ilerlemiştir.

İSAŞ inşaat olarak firma ilkemiz müşterilerimizi ev sahibi yapmakla birlikte yaptığı yatırımın tamamlanmasından itibaren yatırdığı paranın karşılığını tam olarak almış olma mutluluğunu yaşatmaktır.

Müteahhitlik, her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir.

Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek söz konusu duyarlılıktır. İSAŞ İnşaat müteahhitliğini gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde her emek verenin projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır.

DEĞERLERİMİZ
Dürüstlük
Güvenirlik
Esneklik
Yaratıcılık
Mükemmeliyet
Karşılıklı Sevgi ve Saygı
Verimlilik
Müşteri ve Çalışanların Mutluluğu

MİSYONUMUZ
Müşteri memnuniyeti ve kaliteli üretim ana fikrimizi oluşturmaktadır. Geleneksel inşaatçılık kalıplarından çıkarak, daha modern ve çağdaş konutlar üretmek için teknolojik gelişmelere ayak uydurmak hedefimizi oluşturmuştur. Türk insanının çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşabilmesinin en önemli yollarından birinin yaşamakta olduğu çevrenin modern, çağdaş ve doğaya saygılı yerler olması gerektiği düşüncesindeyiz.

VİZYONUMUZ
Ülkemiz ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, kısacası daha çağdaş bir Türkiye hedefi ile yola çıkan ve bu amaca da her geçen gün biraz daha yaklaşan bir firma olmayı hedefledik.

GİZLİLİK İLKESİ

Bu Bilgilendirme ve Aydınlatma Formu, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanun”) ile düzenlenen gerçek kişilerin “Kişisel Verilerinin” işlenmesi ve aktarılması kapsamında hazırlanmıştır. 6698 Sayılı Kanun kapsamında, şirketimiz ile paylaşmış olduğunuz tarafınıza ait her türlü güncel bilgi “Kişisel Veri” olarak kabul edilecektir.
 
 Sizlere ait kişisel verilerin güvenliği bizler için büyük önem taşımakta olup, kişisel verileriniz mevzuatın öngördüğü şartlara uygun olarak, mümkün olan en güvenli şekilde ve hukuki yükümlülüklerin gerektirdiği süreyle, mevzuata uygun koşullarda saklanacaktır.

Telefon: 0212 361 1281
Telefon: 0212 361 1282
Telefon: 0212 361 1283
Fax: 0212 297 0474
Email: info@beyogluevleri.com
Adres: Camikebir Mah. Tabakhane Cad. No:17 Kasımpaşa Beyoğlu / İSTANBUL

İsaş İnşaat Projeler Haritası

İsaş İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.