|   |  İshakoğlu Grup Firması
İshakoğlu Grup

İshakoğlu Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1998

  • Proje Sayısı : 1

İshakoğlu Grup, konut, ofis ve residence projeleri, İshakoğlu Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve İshakoğlu Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

İshakoğlu Grup Hakkında

1998 yılında ilk şirketi olan Hakan İnşaat Tic. Ltd. Şti. ile faaliyetlerine başlayan İshakoğlu Grup; inşaat - gayrimenkul ve turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

 

Grubun lokomotifi olan inşaat alanında bugüne dek ihaleli iş alımları üzerinde çalışmalarını tamamlayan İshakoğlu Grup & Hakan İnşaat, ülkemizin nitelikli konut üreten en büyük inşaat şirketlerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bugüne dek seçtiği beyaz yakalı, eğitim ve kültür düzeyi itibariyle yüksek gelir grubu itibariyle ise B ve B+ olarak tanımlanan alıcı kitlesine hitap eden projeleri geliştirip "Prestij" konsepti olarak bilinen iki bloktan oluşan projesini hayata geçirmek için emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Yine aynı hedef olarak kitlenin sosyal alan ve eğlence alanlarını da düşünerek, konutum yanı başında nitelikli sosyal alanlara yönelik projeler geliştiren İshakoğlu Grup & Hakan İnşaat, Prestij Home projesini geleceğin yatırım ve yaşam merkezi olarak adlandırılan Söğütlü' de çok kısa sürede ilk adımlarını atmış ve çalışmalara ara vermeden devam etmektedir.

Tel: 0462 222 5222

Fax: 0462 222 5222

Email: info@prestijhome.com

Adres: Orta Mah. Kavaklıdere Mevkii Trabzon / Akçaabat

İshakoğlu Grup Projeler Haritası

İshakoğlu Grup Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.