|   |   |  Işıldayan bir yılbaşı için Deluxe Deco’dan öneriler

Işıldayan bir yılbaşı için Deluxe Deco’dan öneriler

Yaşadığınız alanın belli aralıklarla küçük değişikliklere uğraması evin enerjisini de pozitif yönde etkiliyor. Yeni kararlar alıp uygulamaya başlayacağınız “yeni yıl” ise değişimin ilk adımını atmanız için iyi bir bahane olabilir.

Işıldayan bir yılbaşı için Deluxe Deco’dan öneriler

Deluxe Deco yeni bir yılda evini yenilemek, dekorasyonunu değiştirmek isteyenler için öneriler sunuyor.

Yapacağınız küçük ayrıntılar ve dokunuşlar ile evinizde sıcak bir atmosfer yakalayabilir ve evinizi “Kış konseptine” hazırlayabilirsiniz. Yeni yılın değişmez rengi olarak her sezon yılbaşında karşımıza çıkan yeni bir başlangıcı ve sevgiyi simgeleyen, enerji, sıcaklık ve heyecan veren kırmızı renge Deluxe Deco tasarımları art deco dokunuşlar katarak gümüş, altın ve dekorasyondaki zamansız doku mermer ile eşlik ediyor.

Kış dekorasyonu denilince evimizi de tıpkı bedenimiz gibi sıcacık sarıp sarmalamak isteriz. Dışarıdaki soğuk havayı eşikten içeri dahi sokmayan bir atmosfer yaratmak istediğinizde ise mum ışığının yarattığı romantik ve sıcacık ortamdan faydalanabilirsiniz. Yılbaşı sofra hazırlığı için de kullanabileceğiniz şamdanlar ve mumlarla masadaki renk seçimine göre yılbaşı sofrasına özenli bir hava vermek mümkün. Dekoratif bir aksesuar olarak da kullandığımız mumlar en çok kışa yakışıyor. Özellikle mumlar ve şamdanlar dekorasyonu tamamlayacak şekilde seçilmişse evler, sıcacık mekanlara dönüşüyor. Özellikle Kış aylarında doğa ile kendimizi daha iç içe hissedebileceğimiz hayvan figürlü objeleri de mumlarla birlikte kombinleyebilirsiniz.

Ayrıca doğru seçilen aydınlatmalar da evinizi en az güneş ışığı kadar doğal ve huzurlu gösteriyor. Kış aylarında, doğal güneş ışığı efekti veren sarı renk ampuller kullanmanız gerektiğini unutmayın. Bu ampulleri kış dekorasyonu temanızın başköşesinde sergileyebileceğiniz abajurlar ile değerlendirebilirsiniz.

Yeni bir yılı karşılamak için sayılı günler kala planlar yapıldı, evlere gelecek misafirler belli oldu, herkesin yılbaşı hazırlık heyecanı başladı. Deluxe Deco, yılbaşı kutlamalarına hazırlık sürecinde evinizde yapabileceğiniz kış konsepti değişiklikleri için fikirler sunarken, sevdiklerinizi unutmadığınız bu özel günde hediye alışverişini son dakikaya bırakmadan keyifle hazırlık yapmanın tadını çıkartmak için sizi davet ediyor.

Dekorasyon Haberleri

Etiketler

Dekorasyon Kategorisindeki diğer haberler

 • 2019 trendlerinde mobilyanın en doğal hali yine ön planda
  2019 trendlerinde mobilyanın en doğal hali yine ön planda

  Günümüz yaşam koşullarında artık insanlar iç mekânlarının benzersiz olmasını arzuluyor. Bu amaçla mobilyanın binbir yüzünü görebileceğiniz tasarımları bu yıl yerli, kişiye özel üretime önem veren Modoko imalathaneleri ve vitrinlerinde görmek mümkün olacak.

 • IDEAL Homex’te özel markalı üretim yükselişte!
  IDEAL Homex’te özel markalı üretim yükselişte!

  Avrasya’nın en büyük ev ve mutfak eşyaları pazarının katılımcıları, Avrupa perakende sektöründe markalı ürünlerindeki belirgin büyümenin yansıması olarak, özel markalı ürün çeşitliliğini artırmak üzere çalışmalarını yoğunlaştırdı.

 • Creavit, 65 ülkede banyo deneyimini yeniden şekillendiriyor
  Creavit, 65 ülkede banyo deneyimini yeniden şekillendiriyor

  Yarım yüzyılı aşkın sektör tecrübesi ile seramik sağlık gereçleri, banyo mobilyası, gömme rezervuar, armatür ve duş sistemleri ürün gruplarında faaliyet gösteren global Türk markası Creavit, yılda 4 milyon adet ıslak mekan çözümü sunabilme kapasitesiyle, 65 ülkede banyo deneyimini şekillendirmeye devam ediyor.

 • Tasarıma önem verenler için ofis dekorasyonu
  Tasarıma önem verenler için ofis dekorasyonu

  Yaşamın her alanında yer alan modern duruş, ofis dekorasyonlarında da kendini gösteriyor. Zamanın büyük bir kısmını ofiste çalışarak geçirdiğimiz gerçeğiyle hareket eden işverenler ise misafirlerini ağırladıkları, iş bağlantıları yaptıkları ofislerinde dekorasyonu daha çok önemsiyor.

 • 2019’un banyo trendleri!
  2019’un banyo trendleri!

  Banyo dekorasyonu geçmişten günümüze büyük bir değişim içerisinde. 2019’un banyolarında tasarım odaklı ürünler yükselişe geçerken fonksiyonellik, teknolojik ve ekolojik yaklaşım bu mekanlar için değişimi kaçınılmaz kılıyor.

 • Yeni yılda dekorasyonunuz hatasız olsun
  Yeni yılda dekorasyonunuz hatasız olsun

  Yeni yıl, yeni planları ve yeni enerjileri de beraberinde getiriyor. Yeni yılda en çok vakit geçirdiğimiz mekanlarda kusursuz bir dekorasyon tasarımı gerçekleştirmek isteyenler araştırmalara çoktan başladı.

 • 2019 mobilya trendleri açıklandı
  2019 mobilya trendleri açıklandı

  Değişen yaşam koşulları, nüfus yoğunluğu derken çoğu insan yaşam alanlarında daha sade, şık ve doğal renklere yönelmeye başladı.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.