|   |  isis inşaat Firması
isis inşaat

isis inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2006

  • Proje Sayısı : 2

isis inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, isis inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve isis inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

isis inşaat Hakkında

İSİS İNŞAAT YÖNETİM A.Ş ve GÜRSOY GRUP A.Ş.
 
2006 yılından itibaren inşaat sektöründe müteahhit, ana yüklenici ve yatırımcı kimliğiyle 2.000.000 m2 inşaat alanı tamamlamanın haklı gururuyla doğru alanda güçlü yatırımlarla hayata geçirdiği projelerin konum ve modern mimarisiyle seçkin yaşam alanları üretmeye devam ediyor. Ayrıcalıklarla dolu butik bir yaşamı hedefleyen HERKES İÇİN DAHA ÇOK YAŞAM konseptiyle uluslar arası standartlarda yapılar kuran İsis İnşaat ve Gürsoy Grup, ülkesini en iyi şekilde temsil eden kurumsal altyapısı ile teknoloji ve gelecek odaklı güçlü projeleri hayata geçirmeye devam ediyor.
 
TARİHTE İSİS
 
Mısır tarihinin başlagıcından sonuna kadar, ‘İSİS’, Mısır'ın en büyük tanrıçası olmuştur.
Sevgisi tüm yaşayan canlıları kapsayan, şefkatli bir anne gibi olan ‘İSİS’ in diğer belirgin özellikleri ise; sorumluluk taşıması, vazifesine bağlı olması ve ona sadık kalmasıdır. 
 
İsis’in eski Mısırca’daki adları Ast ve Esi’dir. İsis eski Yunanlılar’ın koyduğu bir addır. Hiyeroglif yazıdaki As-t ideogramı aynı zamanda, taht sözcüğünde kullanılan ilk ideogramdır. Bir başka deyişle İsis’in adının ideogramı tahttır. İsis ve Osiris Geb ve Nut’tan doğan dört ilahtan ikisidir, diğerleri İsis’e yardımcı kızkardeş Nephtys ve kötü kardeş Seth’tir. Kimi zaman başı üzerinde yer alan bir yıldız ve beyaz tacıyla, kimi zaman da kucağında çocuğunu emzirir, süt verir halde tasvir edilen ve Mısır metinlerinde Sirius gibi “vericilik” özelliğiyle nitelenen İsis, aynı zamanda Osiris’in beden parçalarını bir araya getirmeye çalışan bir ilahedir. Şefkatli bir anne gibi verici olan İsis’in diğer belirgin özellikleri sorumluluk taşıması, vazifesine bağlı olması ve sadık kalmasıdır (Osiris’e sadakati). O’ndan ilâhî anne ve sihirlerin efendisi olarak da söz edilir. 
 
Rüzgarlara, yağmurlara, ırmaklara, gemilere hükmeden, tüm suların da hükmedicisi olan İsis’tir. Yıldızı Sothis, yani Sirius-A’dır. Mısır Ölüler Kitabı’na göre, ölüm olayı ile bedenini terk eden varlıklardan tekamül düzeyi ileri olanlardan bazıları İsis’in kudretinden yararlanır, ışığa dönüşür, ilahlarla özdeşleşir ve Sirius’un “yüce kapısı”na ulaşabilirler. Şahin biçiminde resmedilen oğlu Horus ise içteki vicdan sesinin ilâhıdır. İsis’e çeşitli tasvirlerde en sık eşlik eden semboller inek , boynuzlar, küre, testi, hilal, yunus, emzirilen çocuk ya da süt verme, gemi ya da kayık, orak, kulplu haç ya da ankh ve bu ankh sembolüne benzeyen, “İsis’in düğümü” denilen semboldür.
 
VİZYON VE MİSYONUMUZ
 
MİSYONUMUZ
İSİS İNŞAAT YÖNETİM ve GÜRSOY GRUP GAYRİMENKUL, çalışanları, taşeronları, tedarikçileri ve müşterileriyle güçlü ilişkiler kurmak suretiyle en mükemmel hizmeti vermeyi amaçlayan bir Genel Taahhüt ve İnşaat Yönetim firmasıdır. GÜRSOY GRUP GAYRİMENKUL ve İSİS İNŞAAT YÖNETİM, bu güçlü ilişkilerden istifade ederek, deneyimli personeli, yaratıcılığı ve engin kaynakları sayesinde ilgili olan tüm taraflar için projelerin başarılı bir şekilde tamamlanmasını güvence altına almayı garanti eder.
 
VİZYONUMUZ
İSİS İNŞAAT YÖNETİM ve GÜRSOY GRUP GAYRİMENKUL, un vizyonu; çağdaş bilgiyi ve teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak, uluslararası standartları ve meslek ahlakını benimseyen, insana, doğaya ve çevresine saygılı, kendini daima yenileyen bir şirket olmaktır.
 
YÖNETİM PRENSİPLERİ
 
İşi iyice anlamak
İş sahibini ve varsa iş ortaklarını iyice tanımak
İşi titizlikle planlamak
Planlanan işi hızla eylemlere dönüştürmek
Sürekli işin üzerinde olmak, denetlemek
Başladığı işi asla yarım bırakmamak ve zamanında bitirmek
İşi en iyi bildiğin yoldan yapmak
Daima yenilikçi ve girişimci olmak
Hesap edilebilir riskleri göze almak
Sürekli insana yatırım yapmak

İLKELERİ
 
Güvenilirlik
Güçlü Mali Yapı
Müşteri Memnuniyeti
Bilim ve İleri Teknoloji
 
DEĞERLERİMİZ
 
Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette, "kalite" ulaşılması hedeflenen değil, yola çıkılan noktayı oluşturmuştur. 
 
Değerlerimizi sıralamamız gerekirse; 
İnsana, doğaya ve çevreye saygılı olmak
İş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutmak
Özverili, saygılı, iletişimci ekip çalışmasını benimsemek
Sosyal sorumluluk bilincini en üst seviyede tutmak
Amatör ve kurumsal ruhu bir arada taşımak
Eğitime, deneyime ve katılımcı işgücüne saygılı olmak
Gelişim ve değişime daima müspet yönde adım atmak
Kaynakları en verimli şekilde kullanarak tasarruf etmek
 
KALİTE POLİTİKAMIZ
 
İSİS İNŞAAT YÖNETİM ve GÜRSOY GRUP GAYRİMENKUL, üstyapı inşaatları ve yapı bileşenleri üretiminde, tasarımı ve ilgili standartları ön planda tutar. Teknik şartnamelere, idari şartlara ve mevzuat şartlarına uyar, inşa etme tekniği ve sanatının gerektirdiği hususları uygular. Bilgi ve iletişim teknolojilerindeki yenilikleri, üründe ve üretimde kullanmaya özen gösterir. 
 
İSİS İNŞAAT YÖNETİM ve GÜRSOY GRUP GAYRİMENKUL, kalite ve güvenliğini ISO 9001 Kalite Güvencesi Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemleri ile belgelemiştir. Tüm çalışanların etkin katılımıyla, müşteri ihtiyaç ve imkanlarını da dikkate alarak müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuş, yönetim sistemini sürekli iyileştirirken kaynaklarını da etkin ve verimli bir biçimde kullanmıştır.
 
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ
 
İSİS İNŞAAT YÖNETİM A.Ş. ve GÜRSOY GRUP A.Ş. olarak benimsemiş olduğumuz İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası, insana ve içinde yaşadığı çevreye duyulan saygıya dayanmaktadır. İSİS İNŞAAT YÖNETİM A.Ş. ve ve GÜRSOY GRUP A.Ş.'nin faaliyet gösterdiği her alanda İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) birinci öncelik olup, "sağlığını koru, işini koru" sloganı ile bu anlayışını ifade eder. Güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı temin etmek üzere, herkes kendi yetki sınırlarıiçinde gerekeni yapmakla yükümlüdür. En önemli hedeflerimizden biri de, tüm çalışanlarımızı ve içinde bulunduğumuz çevreyi işkolumuzun olası risklerine karşı korumaktır.
 
Bu doğrultuda;
 
İşyeri ve eklentilerinde; çalışanların, alt yüklenicilerin, ziyaretçilerin ve işyeri dışında çalışan şirket personelimizin sağlık ve güvenliklerini temin etmek için, yürürlükte bulunan İSG mevzuatlarına ve İSG ile ilgili diğer gerekliliklere uygun olarak her türlü tedbiri almayı, araç gereç ve Kişisel Koruyucu Ekipmanları bulundurmayı, gereğinde kullanılmasını sağlamayı,
 
İşyeri ve eklentilerinde iş kazası ve meslek hastalığı doğurabilecek emniyetsiz durum ve hareketleri, olası kaza risklerini, etkin bir risk değerlendirmesi yaparak önceden tespit etmeyi ve ortadan kaldırmayı,
 
İşyerinde iş kazası ve meslek hastalığına sebep olabilecek riskleri tespit edip, her seviyedeki çalışanların, ziyaretçilerin, alt yüklenicilerin sağlık, güvenlik ve sosyal refahlarını temin etmeyi, kendilerine ve ailelerine ait ileride doğabilecek her türlü maddi ve manevi kayıpları azaltmayı,
 
Çalışanlarımızı iş sağlığı ve güvenliği alanında eğitmeyi ve iyi bir iş sağlığı ve güvenliği bilincine erişmelerini sağlamayı,
 
İşyerinde hizmet veren alt yüklenici ve ziyaretçilerin de İSİS İNŞAAT YÖNETİM A.Ş. ve GÜRSOY GRUP A.Ş.'nin koymuş olduğu iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili kurallara uymalarını sağlamayı,
 
İSİS İNŞAAT YÖNETİM A.Ş.’i ve GÜRSOY GRUP A.Ş.'nin İSG uygulamaları açısından, bağlı bulunulan kurumlar, sanayi odaları ve dernekler nezdinde örnek bir şirket haline getirmeyi,
 
Endüstriyel dünyanın gelişimini gözönüne alarak, gelecekte karşılaşılabilecek olası durumları bügünden tahmin etmeyi, sürekli gelişmeyi ve durumumuzu gözden geçirmeyi,
 
Bu doğrultuda kurulmuş ve yürütülmekte olan İSG Yönetim Sistemimizin sürekliliğini sağlamayı İSG politikamız olarak taahhüt ederiz.
 
İNSAN KAYNAKLARI
 
GÜRSOY GRUP GAYRİMENKUL ve İSİS İNŞAAT YÖNETİM, kaliteli bir işveren olarak faaliyet sahasında bir itibar kazanmıştır. En iyi kadroları kurarken bu kadrolara sadece sıra dışı bir eğitim değil ayrıca en gelişmiş cihazları sunarız. Çalışanlarımızın mesleki anlamda öğrenim ve gelişimlerine olanak veren fırsatlar ve sorumluluklar veririz. 
 
Biz büyümeye devam ettikçe, bizim çalışan profilimize ve mevcut ihtiyaçlara uygun olan nitelikli insan arayışını her zaman sürdürürüz. Eğer kariyer alanınızda pozitif etki yaratabileceğiniz bir şirkette iş arıyorsanız bizimle irtibata geçmenizden memnuniyet duyarız. Çalışanlarımıza son derece cömert ücretler ve sosyal haklar paketi sunuyoruz.
 
İŞ FIRSATLARI
 
GÜRSOY GRUP GAYRİMENKUL ve İSİS İNŞAAT YÖNETİM’de şu anda mevcut iş fırsatlarına başvurmak için lütfen Genel Başvuru Formunu doldurunuz. Bu form CV’nizin istenen her an veritabanımız içerisinde erişilebilir durumda olmasını sağlayacaktır. Ayrıca CV’nizi e-posta yoluyla isis@isisinsaat.com veya gursoy@gursoygrup.net adresine de gönderebilirsiniz. Tüm başvurular İnsan Kaynakları departmanımız tarafından dikkatlice incelenir ve değerlendirilir. Uygun görülen adaylar tercihlerine göre ilgili departmanlara ve/veya projelere yönlendirilir. Bu işlem, istihdam ihtiyaçları çerçevesinde aday personel kaynağı olarak kullanılan CV veritabanına eklenmeden önce yapılır.

Tel: 0212 853 5100
Fax: 0212 853 4047
Email: isis@isisinsaat.com
Adres: Güzelyurt Mah. Yıldırım Beyazıd Cad. Mormenekşe Sit. B1 D2 İstanbul / Beylikdüzü

isis inşaat Projeler Haritası

isis inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.