|   |  İsmail İltemir Group Firması
İsmail İltemir Group

İsmail İltemir Group

  • Kuruluş Tarihi : 1996

  • Proje Sayısı : 1

İsmail İltemir Group, konut, ofis ve residence projeleri, İsmail İltemir Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve İsmail İltemir Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

İsmail İltemir Group Hakkında

Hakkımızda

Faliyetlerine 1996 yılında özgüneş inşaat ile başlayan İsmail İltemir Group, inşaat ve mobilya alanında faliyet göstermektedir.

Şimdiye kadar üretimini tamamladığı ve devam eden projelerde, çizgi üstü standartları yaşam standartı haline getirmeyi başaran İsmail İltemir Group bugüne kadar tamamladığı projelerde 1300'ün üzerinde nitelikli konut inşa etmiş, teslim etmenin haklı gururunu yaşamıştır.

Yarattığımız her yeni projede daha iyi daha yenilikçi ve ihtiyaçlara cevap verecek ayrıntılar düşünülmüştür.

2013 yılı sonu itibariyle mobilya sektöründeki faaliyetlerine son veren İsmail İltemir Group bundan sonra geriye kalan tüm birikim ve fikirlerini Antalya'ya değer katan projeler üretmek ve siz değerli müşterilerimizin daha kaliteli bir yaşam sürmeniz için kullanılacaktır.

Yönetim Kurulu Başkanı Başkanın Mesajı;

Biz İsmail İltemir Gruop olarak geçmişde, bugün ve gelecek için yüksek kaliteli ve modern yaşam alanları inşa ediyor ve altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz.

Projelerimiz gerek mimari gerekse yatırım değeri olarak üstün nitelikli yeni yaşam ve iş alanlarıyla insanımız ve ülkemiz için daima doğru alanda projeler üretmek için çalışıyoruz.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi siz değerli müşterilerimize modern yaşam biçimleri, şehrimize model yaşam alanları sunmanın çabasu içinde yürütüyoruz.

Her projemizde siz değerli müşterilerimize olan inancımızı ve bağımlılımızı sürdüreceğiz...

Telefon: 0242 4175001
Fax: 0242 4177303
Email: info@ismaililtemir.com.tr
Adres: Varsak Ayanoğlu Mh. Süleyman Demirel Bulvarı No:291 Kepez / ANTALYA

İsmail İltemir Group Projeler Haritası

İsmail İltemir Group Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.