|   |  İsmen İnşaat Firması
İsmen İnşaat

İsmen İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2012

  • Proje Sayısı : 1

İsmen İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, İsmen İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve İsmen İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

İsmen İnşaat Hakkında

İsmen İnşaat ve Turizm Ticaret A.Ş.

Hasan Aslan Şirketler Topluluğu

Ismen İnşaat ve Turizm Ticaret A.Ş., yapı sektörüne farklılık kazandırmak üzere kurulmuş olup, Hasan Aslan şirketler topluluğunun en güncel üyesidir.
Son yıllarda, hızla büyüyen inşaat sektörünün yeni gayrimenkul, konut proje ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla 26 Temmuz 2012 tarihinde kurulan Ismen İnşaat ve Turizm Ticaret A.Ş. konut sektörüne yeni ve öncü yaklaşımlar getirmeyi hedeflemektedir. Lüks yaşam tarzını yansıtan, çevreye duyarlı ve benzersiz yapılarıyla her yuvaya kalite getirmeyi amaçlamaktadır.

HASAN ASLAN ŞİRKETLER GRUBU

Isparta Mensucat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1987 yılında kurulan Isparta Mensucat Sanayi ve Ticaret A.Ş., pamuk ipliği imalatı üzerine uzmanlaşmıştır. Sektör ihtiyaçları doğrultusunda kapasitesini ve ürün çeşitliliğini sürekli arttırmıştır. %100 pamuktan iplik, flamlı, core-spun, compact ve open-end iplik üretimleri yapılmaktadır. Bununla birlikte; pamuk, polyester, viskon ve modal ham maddelerinin karşımından da iplik üretilmektedir.

Ortadoğu Rulman Sanayi Ticaret A.Ş.

1983 yılında Türkiye’nin ilk rulman üreticisi olarak kurulan Ortadoğu Rulman, bugün dünyanın önde gelen rulman üreticileri arasında anılmaktadır. ISO 9000 ile akredite olmuş ilk kuruluşlardan biridir. Çevre duyarlılığı, en iyi tedarikçi, satış sonrası hizmet, kalite gibi konularda sayısız ödüle sahiptir.

Samur Halıları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Samur Halıları Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1973 yılında kurulmuştur. Duvardan duvara halı ve halı ipliği konularında uzmanlaşmış entegre bir kuruluştur. Türkiye’de halı konusunda ilklerin öncüsü olan Samur Halı kurulduğu günden bu yana sektöre yenilikler katmaya devam etmektedir.

Şark Halı Pazarı Sanayi Ticaret A.Ş.

Grubun ilk firmasıdır. Anadolu’nun kalbinin attığı başkent Ankara’da 1950’lerde Ulus’ta açılan küçük bir halı dükkanından bugün Ortadoğu’nun en büyük halı mağazası olan Şark Halı Pazarı, yıllardır duygulu yüreklerin sanatkar parmaklarıyla dokuduğu, kimi zaman hüzünlü masallar ile yapılmış halıları sergiliyor. Özenle seçilmiş el dokuma halıların yanısıra Türkiye’de üretilmiş çeşitli makine halıların da sergilendiği Şark Halı Pazarı, 1950’lerden bu yana birçok evin vazgeçilmezi olmaya devam etmektedir.

Telefon: 0312 289 8910
Fax: 0312 284 4599
Email: info@ismeninsaat.com
Adres: M.Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No: 294/4 Lodumlu Çankaya/ANKARA

İsmen İnşaat Projeler Haritası

İsmen İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.