|   |  İspir Grup İnşaat Firması
İspir Grup İnşaat

İspir Grup İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 0

İspir Grup İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, İspir Grup İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve İspir Grup İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

İspir Grup İnşaat Hakkında

Hakkımızda

İnşaat sektörünün deneyimli kuruluşlarından olan İspir Grup İnşaat firması 25 yıllık bir tecrübe ve deneyime sahiptir. Kurulduğu günden bugüne konut, okul, resmi daire binaları, lojman gibi üst yapı inşaatları işlerinde yoğunlaşmıştır.

Sahip olduğu tecrübeli, seçkin, dinamik teknik kadrosu ve idari personeli sayesinde birçok önemli projeyi başarıyla tamamlamıştır. İspir Grup sektörde edindiği itibarlı yeri koruyup daha da geliştireceğine inanmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

İspir Grup'un üstlendiği projelerde temel çalışma esasları; en üst düzeyde müşteri tatmini sağlamak, sözleşme ile tanımlanan taahhütlerini eksiksiz olarak yerine getirmek ve en gelişmiş teknoloji ve en deneyimli iş gücünü kullanarak en az maliyetle istenen kaliteyi sunmak yönünde gerçekleştirilir.

İspir Grup, bu hizmetleri sunarken, uzman olduğu alanda kararlı büyüme ve sürekli karlılığı sağlayarak finansla yapısını güçlendiren, ülkesi ve kendine katma değer yaratan bir organizasyon kurar ve en önemli kaynağı olan personelinin motivasyonunu sürekli yüksek tutar.

Firmamızın yapmış olduğu düşme durdurma sistemleri, yüksek mesafeden düşmelere karşı bina dış cephesinde koruma amaçlı ağ ve çelik konstrüksiyondan imal edilmektedir. Sistem tamamıyla prefabrik (demonte) olup katlanabilir (ana kucağı) şeklinde çalışmaktadır. Sistemimiz 9 metreden 100 Kg ile ve 9 metreden 170 Kg ile test edilmiş ve onaylanmıştır.

Sistem; çelik konstrüksiyon, kiriş ve kolonlara, iskele ve döşemeye, bina dış cephesine uygulanabilmektedir. İş güvenliğinin önemi nedeniyle inşaat firmaları tarafından sıkça tercih edilen bir sistem olup, kullanışı ve montajının avantajı nedeniyle sıkça tercih edilmektedir.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ

İspir Grup İnşaat ve Sanayi Ticaret Limited Şirket'i girişimci ve risk analizi yapabilen, sürekli geliştirilen kadromuzla ulusal ve uluslararası piyasalarda kontrollü riskler alarak, çevreye duyarlı gayrimenkul ve inşaat projeleri gerçekleştirerek müşterilerimize çağdaş ve güvenilir çözümler sunmak ve bu doğrultuda sektörel farklılıkları yakalayarak toplumla paylaşmak kurumsal misyonumuzdur

VİZYONUMUZ

İnsanoğlunun yaşam standartlarını yükseltecek, refahını arttıracak, doğal çevreye zarar vermeyecek ve mühendislik-teknoloji birlikteliğini en optimum seviyeye çıkaracak inşaat projelerinin gerçekleşmesi sürecinde müteahhitlik hizmetleri üstlenir.

Telefon: 0236 312 3425
Fax: 0236 312 3425
Email: bilgi@ispirgrup.com.tr
Adres: Selvilitepe Mah. Dursun Savcı Sok. No:16/3 Turgutlu / Manisa

İspir Grup İnşaat Projeler Haritası

İspir Grup İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.