|   |  istanblue inşaat Firması
istanblue inşaat

istanblue inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2008

  • Proje Sayısı : 2

istanblue inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, istanblue inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve istanblue inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

istanblue inşaat Hakkında

İstanblue İnşaat yurt içinde değerli araziler üzerinde nitelikli konut, ofis, iş merkezi, alışveriş merkezi, hastane, otel, sosyal ve kültürel alanlar ile ticari depolar geliştirmek, geliştirdiği gayrimenkuller üzerinde yatırımlar yaparak satmak, kiralamak ve/veya işletimini gerçekleştirmek amacıyla 2008 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

İnşaat sektöründe 10 yılı aşkın sektör tecrübesi ile İstanblue İnşaat adı altında hizmet veren, bugüne kadar konut ve sanayi yapılarında 100 bin metrekarenin üzerinde imalat gerçekleştirmiştir. Taahhüt, emanet ve kat karşılığı şeklinde faaliyet gösteren İSTANBLUE İNŞAAT, ürettiği yapılarda uyguladığı yenilikçi tasarımları, ileri teknolojisi ve yüksek hızı ile sektörde farklı bir konum elde etmiştir. 

İSTANBLUE İNŞAAT deneyim, birikim ve iş anlayışını yürütülen kurumsallaşma çalışmaları ile firma geneline aktarmış ve aktarmaya devam etmektedir.

Bu sayede koşulsuz müşteri memnuniyeti, doğruluk, adalet, güven ve kalitede süreklilik ilkeleri tüm şirket çalışanlarının rehberi olmuş ve şirket kültürü bu değerler üzerine oturtulmuştur.

Tel: 0212 270 3355
Fax: 
Email: aydemir.ozcelik@gmail.com
Adres: Kilyos Yolu Caddesi No:255 Zekeriyaköy İstanbul / Sarıyer

istanblue inşaat Projeler Haritası

istanblue inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.