|   | 
 İstanbul Arnavutköy ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul Arnavutköy ilçesini favorilerinize ekleyin. İstanbul Arnavutköy İlçesini Favorilerime Ekle

İstanbul Arnavutköy Güncel İnşaat Projeleri

İstanbul Arnavutköy İnşaat Projeleri

İstanbul Arnavutköy Konut Projeleri konut projeleri
İstanbul Arnavutköy Konut Projeleri

İstanbul Arnavutköy Gayrimenkul Yatırım Analizi Arnavutköy Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Arnavutköy’de 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda % 231oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 58.000 TL seviyesinde olanArnavutköy satılık konut fiyatları,2008 yılı...

İstanbul Arnavutköy Emlak Haberleri

İstanbul Arnavutköy Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Arnavutköy ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Arnavutköy’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Arnavutköy’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Arnavutköy’deki en yeni konut projeleri

Arnavutköy’de yaklaşık olarak 12 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Arnavutköy’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Arnavutköy’deki en yeni ofis projeleri

Arnavutköy’de yaklaşık olarak 1 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Arnavutköy’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Arnavutköy’deki en yeni rezidans projeleri

Arnavutköy’de yaklaşık olarak 3 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Arnavutköy’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer