|   | 
 İstanbul Ataşehir ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul Ataşehir ilçesini favorilerinize ekleyin. İstanbul Ataşehir İlçesini Favorilerime Ekle

İstanbul Ataşehir Güncel İnşaat Projeleri


İstanbul Ataşehir İnşaat Projeleri

İstanbul Ataşehir Konut Projeleri konut projeleri
İstanbul Ataşehir Konut Projeleri

*Ataşehir Yatırım Analizi Ataşehir Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Ataşehir’de 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda % 226oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 131.000 TL seviyesinde olan Ataşehir satılık konut fiyatları, 2008 yılına kadar sürekli olarak yükselmiş ve 202.000 TL...

İstanbul Ataşehir Emlak Haberleri

İstanbul Ataşehir Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Ataşehir ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Ataşehir’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Ataşehir’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Ataşehir’deki en yeni konut projeleri

Ataşehir’de yaklaşık olarak 90 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Ataşehir’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Ataşehir’deki en yeni ofis projeleri

Ataşehir’de yaklaşık olarak 30 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Ataşehir’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Ataşehir’deki en yeni rezidans projeleri

Ataşehir’de yaklaşık olarak 40 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Ataşehir’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer