|   |  Ataşehir İnşaat Projeleri
 Ataşehir ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Ataşehir ilçesini favorilerinize ekleyin. Ataşehir İlçesini Favorilerime Ekle

Ataşehir Güncel İnşaat Projeleri

Ataşehir İnşaat Projeleri

Ataşehir Konut Projeleri konut projeleri
Ataşehir Konut Projeleri

Ataşehir Bölge Yatırım Analizi İstanbul'da Ataşehir Konut Projeleri açısından dikkat çeken ilçeler arasında yer alır. İnşaat şirketlerinin, yeni ve lüks konut projeleriyle de gündeme gelen Ataşehir gayrımenkul yatırımcıları için en gözde bölgeler arasında yer alır. Ataşehir'de konut ve ofis projelerine yapılacak yatırımlar, kısa sürede kendisini amorti etmektedir. Bu...

Ataşehir Emlak Haberleri

Ataşehir Modern’de beklenen büyük ön talep başladı Emlak
Ataşehir Modern’de beklenen büyük ön talep başladı

Ataşehir’in en prestijli ve en büyük projelerinden biri olan Ataşehir Modern’de öntalepten faydalanmanın tam sırası. Yüzde 10 KDV indirimine ek, yüzde 5 peşi-nat, banka ve kefil olmadan 72 ay sıfır faiz kampanyasıyla KDV dahil 6.400 TL’den başlayan metrekare fiyatlarıyla Ataşehir Modern’den ev sahibi olmak mümkün.

Ataşehir Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Ataşehir ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Ataşehir’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Ataşehir’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Ataşehir’deki en yeni konut projeleri

Ataşehir’de yaklaşık olarak 90 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Ataşehir’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Ataşehir’deki en yeni ofis projeleri

Ataşehir’de yaklaşık olarak 30 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Ataşehir’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Ataşehir’deki en yeni rezidans projeleri

Ataşehir’de yaklaşık olarak 40 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Ataşehir’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.