|   |   | 
 İstanbul Ataşehir ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul Ataşehir ilçesini favorilerinize ekleyin. İstanbul Ataşehir İlçesini Favorilerime Ekle

İstanbul Ataşehir Güncel Ofis Projeleri

İstanbul Ataşehir Ofis Projeleri Haritası

İstanbul Ataşehir Ofis Projeleri

İstanbul Ataşehir yeni ofis projelerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Ataşehir’de konut üretiminin yanı sıra ofis üretimi de artıyor ve Ataşehir ofis pazarı büyümesini sürdürüyor. İlçenin genelinde 26’ya yakın A sınıfı ofis projesi bulunmaktadır.

Ataşehir’de ofis projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Ataşehir’de kampanyalı ofis projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, girişimcilerin ve işverenlerin uygun fiyatlarla ofis sahibi olmasına yardımcı oluyor.

Ataşehir’de kiralık ofis fiyatları da, ofisin ilçe merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  İlçenin genelinde ofis kira fiyatlarının artış trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Ataşehir’deki ofis kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise ulaşımdır.

Ataşehir’deki ofis projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

İstanbul Ataşehir Emlak Haberleri

İstanbul Ataşehir Ofis Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer