|   |   | 
 İstanbul Ataşehir ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul Ataşehir ilçesini favorilerinize ekleyin. İstanbul Ataşehir İlçesini Favorilerime Ekle

İstanbul Ataşehir Güncel Rezidans Projeleri

İstanbul Ataşehir Rezidans Projeleri Haritası

İstanbul Ataşehir Rezidans Projeleri

İstanbul Ataşehir Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Ataşehir’de yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Ataşehir genelinde 37 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Ataşehir’deki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Ataşehir rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Ataşehir’de kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Ataşehir’de kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Ataşehir genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Ataşehir’deki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Ataşehir’deki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

İstanbul Ataşehir Emlak Haberleri

İstanbul Ataşehir Rezidans Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer