|   |  Avcılar İnşaat Projeleri
 Avcılar ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Avcılar ilçesini favorilerinize ekleyin. Avcılar İlçesini Favorilerime Ekle

Avcılar Güncel İnşaat Projeleri

Avcılar İnşaat Projeleri

Avcılar Konut Projeleri konut projeleri
Avcılar Konut Projeleri

Avcılar Bölge Yatırım Analizi Avcılar Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Avcılar’da 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda % 295 oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 58.000 TL seviyesinde olan Avcılar satılık konut fiyatları, 2008 yılına kadar sürekli olarak yükselmiş ve 90.000 TL...

Avcılar Emlak Haberleri

Mars19 Apartments’da yaşam yıl sonunda başlıyor Emlak
Mars19 Apartments’da yaşam yıl sonunda başlıyor

Tekstil sektöründeki 25 yılı aşkın tecrübesiyle; birikim ve kalitesini Avrupa’daki bir çok ülkeye taşıyan Metraco İthalat İhracat ve Tic. A.Ş, gayrimenkul sektörüne Mars19 Apartments projesiyle giriş yaptı. Avcılar’da inşa edilen Mars19 Apartments’da yaşam; yılın son çeyreğinde başlayacak.

Avcılar Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Avcılar ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Avcılar’daki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Avcılar’daki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Avcılar’daki en yeni konut projeleri

Avcılar’da yaklaşık olarak 28 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Avcılar’daki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Avcılar’daki en yeni ofis projeleri

Avcılar’da yaklaşık olarak 1 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Avcılar’daki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Avcılar’daki en yeni rezidans projeleri

Avcılar’da yaklaşık olarak 7 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Avcılar’daki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.