|   |  Avcılar İnşaat Projeleri
 Avcılar ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Avcılar ilçesini favorilerinize ekleyin. Avcılar İlçesini Favorilerime Ekle

Avcılar Güncel İnşaat Projeleri

Avcılar İnşaat Projeleri

Avcılar Konut Projeleri konut projeleri
Avcılar Konut Projeleri

Avcılar Bölge Yatırım Analizi İstanbul Avcılar İlçesi, 1992 yılında Küçükçekmece’den ayrıldı. İstanbul'un Avrupa yakasında yer alan ve hızla gelişen ilçelerinden olan Avcılar, konut yatırımları için de öne çıkan ilçeler arasında bulunuyor. Çok sayıda sanayi işletmesinin de faaliyette bulunduğu Avcılar, aynı zamanda birçok popüler alışveriş merkezine ve satış m...

Avcılar Emlak Haberleri

3S Firuze Konakları’nda son daireler sahiplerini bekliyor! Emlak
3S Firuze Konakları’nda son daireler sahiplerini bekliyor!

3S Kale Holding’in imzasını taşıyan 3S Firuze Konakları’nda son dairelerden birinin sahibi olmak isteyenler için cazip kredi oranları devam ediyor. İnşaat alanı ve konut adedi itibarıyla Avcılar’ın E-5 aksındaki en büyük proje olan 3S Firuze Konakları’nda, %10 indirim ve %10 peşinat ile 12 ay ödemesiz 180 ay vade ve 0,64 kredi oranı ile satışa sunulan son daireler sahiplerini bekliyor.

Avcılar Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Avcılar ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Avcılar’daki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Avcılar’daki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Avcılar’daki en yeni konut projeleri

Avcılar’da yaklaşık olarak 28 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Avcılar’daki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Avcılar’daki en yeni ofis projeleri

Avcılar’da yaklaşık olarak 1 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Avcılar’daki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Avcılar’daki en yeni rezidans projeleri

Avcılar’da yaklaşık olarak 7 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Avcılar’daki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.