|   |  Avcılar Rezidans Projeleri
Avcılar İlçesini Favorilerime Ekle

Avcılar Güncel Rezidans Projeleri

Avcılar Rezidans Projeleri

  • 1

Avcılar Rezidans Projeleri

İstanbul Avcılar Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Avcılar’da yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Avcılar genelinde 7 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Avcılar’daki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Avcılar rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Avcılar’da kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Avcılar’da kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Avcılar genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Avcılar’daki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Avcılar’daki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.