|   | 
Bağcılar İlçesini Favorilerime Ekle

Bağcılar Güncel Ofis Projeleri

Bağcılar Ofis Projeleri Haritası

Bağcılar Ofis Projeleri

İstanbul Bağcılar yeni ofis projelerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Bağcılar’da konut üretiminin yanı sıra ofis üretimi de artıyor ve Bağcılar ofis pazarı büyümesini sürdürüyor. İlçenin genelinde 11’e yakın A sınıfı ofis projesi bulunmaktadır.

Bağcılar’da ofis projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Bağcılar’da kampanyalı ofis projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, girişimcilerin ve işverenlerin uygun fiyatlarla ofis sahibi olmasına yardımcı oluyor.

Bağcılar’da kiralık ofis fiyatları da, ofisin ilçe merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  İlçenin genelinde ofis kira fiyatlarının artış trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Bağcılar’daki ofis kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise ulaşımdır.

Bağcılar’daki ofis projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Bağcılar Emlak Haberleri

Nurol GYO’dan Bir İlk Emlak
Nurol GYO’dan Bir İlk

Nurol GYO, 48 ay boyunca aylık 20 bin TL’ye varan getiri garantisiyle gayrimenkul geri dönüş sürelerini 15 yıla kadar indiriyor.

Bağcılar Ofis Projeleri

  • 1

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer