|   | 
 Bahçelievler ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Bahçelievler ilçesini favorilerinize ekleyin. Bahçelievler İlçesini Favorilerime Ekle

Bahçelievler Güncel İnşaat Projeleri

Bahçelievler İnşaat Projeleri

Bahçelievler Konut Projeleri konut projeleri
Bahçelievler Konut Projeleri

Bahçelievler Gayrmenkul Yatırım Analizi Bahçelievler Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Bahçelievler’de 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda % 286oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 72.000 TL seviyesinde olanBahçelievler satılık konut fiyatları,200...

Bahçelievler Emlak Haberleri

MOD Bahçelievler’de yüzde 0 faizle 24 ay vade! Emlak
MOD Bahçelievler’de yüzde 0 faizle 24 ay vade!

İstanbul’un hızlı değerlenen bölgelerinden Basın Ekspres Yolu’nun gözde projesi MOD Bahçelievler’de daireler %0 faiz ve 24 ay vadeyle satışa sunuluyor. Aileler için geniş ölçeklerde tasarlanan dairelerin metrekare fiyatı 4.950 TL. Proje 2018 Eylül ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek.

Bahçelievler Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Bahçelievler’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Bahçelievler’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Bahçelievler’deki en yeni konut projeleri

Bahçelievler’de yaklaşık olarak 30 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Bahçelievler’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Bahçelievler’deki en yeni ofis projeleri

Bahçelievler’de yaklaşık olarak 5 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Bahçelievler’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Bahçelievler’deki en yeni rezidans projeleri

Bahçelievler’de yaklaşık olarak 7 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Bahçelievler’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer