|   |  Bahçelievler İnşaat Projeleri
 Bahçelievler ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Bahçelievler ilçesini favorilerinize ekleyin. Bahçelievler İlçesini Favorilerime Ekle

Bahçelievler Güncel İnşaat Projeleri

Bahçelievler İnşaat Projeleri

Bahçelievler Konut Projeleri konut projeleri
Bahçelievler Konut Projeleri

Bahçelievler Gayrimenkul Yatırım Analizi İstanbul iline bağlı ilçelerden olan Bahçelievler, Avrupa yakasında yer alır. Bahçelievler, güney yönünde Bakırköy’e, batıda Küçükçekmece’ye, kuzeyden Bağcılar’a ve doğudan Güngören’e komşu konumlanmıştır. 1992'de Bakırköy’den ayrılarak ilçe olan Bahçelievler'e bağlı köy ya da bucak b...

Bahçelievler Emlak Haberleri

Konutta yüzde 25 indirime ilgi büyük Emlak
Konutta yüzde 25 indirime ilgi büyük

İnşaat ve gayrimenkul sektörünün güçlü markası AB Grup İnşaat’ın hem Türkiye hem de Yunanistan’daki projelerinde yüzde 25 indirim kampanyası devam ediyor. İndirimler AB Grup İnşaat’ın İstanbul Eyüp, Nişantaşı, Yenibosna, Yunanistan’ın Atina ve İngiltere’nin Londra kentlerindeki projeleri kapsıyor. Kampanyaya ilgi ise oldukça fazla.

Bahçelievler Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Bahçelievler’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Bahçelievler’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Bahçelievler’deki en yeni konut projeleri

Bahçelievler’de yaklaşık olarak 30 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Bahçelievler’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Bahçelievler’deki en yeni ofis projeleri

Bahçelievler’de yaklaşık olarak 5 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Bahçelievler’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Bahçelievler’deki en yeni rezidans projeleri

Bahçelievler’de yaklaşık olarak 7 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Bahçelievler’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.