|   | 
 Bahçelievler ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Bahçelievler ilçesini favorilerinize ekleyin. Bahçelievler İlçesini Favorilerime Ekle

Bahçelievler Güncel Ofis Projeleri

Bahçelievler Ofis Projeleri Haritası

Bahçelievler Ofis Projeleri

İstanbul Bahçelievler yeni ofis projelerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Bahçelievler’de konut üretiminin yanı sıra ofis üretimi de artıyor ve Bahçelievler ofis pazarı büyümesini sürdürüyor. İlçenin genelinde 5’e yakın A sınıfı ofis projesi bulunmaktadır.

Bahçelievler’de ofis projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Bahçelievler’de kampanyalı ofis projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, girişimcilerin ve işverenlerin uygun fiyatlarla ofis sahibi olmasına yardımcı oluyor.

Bahçelievler’de kiralık ofis fiyatları da, ofisin ilçe merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  İlçenin genelinde ofis kira fiyatlarının artış trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Bahçelievler’deki ofis kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise ulaşımdır.

Bahçelievler’deki ofis projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Bahçelievler Emlak Haberleri

Primeistanbul Yenilenen Konsepti Satışta Emlak
Primeistanbul Yenilenen Konsepti Satışta

İçinde yer aldığı bölgenin ağırlıklı olarak iş çevrelerine hitap etmesi dolayısıyla Primeistanbul üniteleri Home&Office’e çevrildi. Yenilenerek iş ve yaşam merkezi kompleksi ile satışa sunulan projenin satış danışmanlığını emlak firması Turyap üstleniyor.

Bahçelievler Ofis Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer