|   | 
Bahçelievler İlçesini Favorilerime Ekle

Bahçelievler Güncel Rezidans Projeleri

Bahçelievler Rezidans Projeleri Haritası

Bahçelievler Rezidans Projeleri

İstanbul Bahçelievler Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Bahçelievler’de yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Bahçelievler genelinde 7 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Bahçelievler’deki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Bahçelievler rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Bahçelievler’de kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Bahçelievler’de kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Bahçelievler genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Bahçelievler’deki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Bahçelievler’deki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Bahçelievler Emlak Haberleri

Primeistanbul Yenilenen Konsepti Satışta Emlak
Primeistanbul Yenilenen Konsepti Satışta

İçinde yer aldığı bölgenin ağırlıklı olarak iş çevrelerine hitap etmesi dolayısıyla Primeistanbul üniteleri Home&Office’e çevrildi. Yenilenerek iş ve yaşam merkezi kompleksi ile satışa sunulan projenin satış danışmanlığını emlak firması Turyap üstleniyor.

Bahçelievler Rezidans Projeleri

  • 1

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer