|   |  Bakırköy İnşaat Projeleri
 Bakırköy ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Bakırköy ilçesini favorilerinize ekleyin. Bakırköy İlçesini Favorilerime Ekle

Bakırköy Güncel İnşaat Projeleri

Bakırköy İnşaat Projeleri

Bakırköy Konut Projeleri konut projeleri
Bakırköy Konut Projeleri

Bakırköy Gayrimenkul Yatırım Analizi Bakırköy Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Bakırköy’de 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda % 403oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 156.000 TL seviyesinde olanBakırköy satılık konut fiyatları,2008 yılına kadar sü...

Bakırköy Emlak Haberleri

‘Pruva 34’de teslimler 5 ay sonra gerçekleşecek   Emlak
‘Pruva 34’de teslimler 5 ay sonra gerçekleşecek  

İstanbul Avrupa Yakası’nın en merkezi ve en değerli lokasyonundan biri olan Bakırköy’de Doğa Madencilik imzası ile hayata geçirilen ‘Pruva 34’ projesinde teslimler Haziran 2018’de gerçekleşecek. Bu eşsiz lokasyona sahip projeden konut sahibi olmak isteyenler için 60 ay sıfır faiz avantajı devam ediyor.

Bakırköy Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Bakırköy ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Bakırköy’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Bakırköy’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Bakırköy’deki en yeni konut projeleri

Bakırköy’de yaklaşık olarak 36 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Bakırköy’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Bakırköy’deki en yeni ofis projeleri

Bakırköy’de yaklaşık olarak 4 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Bakırköy’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Bakırköy’deki en yeni rezidans projeleri

Bakırköy’de yaklaşık olarak 16 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Bakırköy’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.