|   |   | 
 İstanbul Bakırköy ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul Bakırköy ilçesini favorilerinize ekleyin. İstanbul Bakırköy İlçesini Favorilerime Ekle

İstanbul Bakırköy Güncel Rezidans Projeleri

İstanbul Bakırköy Rezidans Projeleri Haritası

İstanbul Bakırköy Rezidans Projeleri

İstanbul Bakırköy Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Bakırköy’de yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Bakırköy genelinde 16 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Bakırköy’deki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Bakırköy rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Bakırköy’de kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Bakırköy’de kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Bakırköy genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Bakırköy’deki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Bakırköy’deki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

İstanbul Bakırköy Emlak Haberleri

İstanbul Bakırköy Rezidans Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer