|   |  Başakşehir İnşaat Projeleri
 Başakşehir ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Başakşehir ilçesini favorilerinize ekleyin. Başakşehir İlçesini Favorilerime Ekle

Başakşehir Güncel İnşaat Projeleri

Başakşehir İnşaat Projeleri

Başakşehir Konut Projeleri konut projeleri
Başakşehir Konut Projeleri

İstanbul Başakşehir Yatırım Analizi Başakşehir, İstanbul'un son yıllarda hızla değerlenen ilçelerinden birisidir. İstanbul Başakşehir’de 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 5 yılda yüzde 82 yükselmiştir. 2003 yılında 104.000 TL seviyesinde olan Başakşehir satılık konut fiyatları, 2008 yılına kadar sürekli olarak yükselmiş ve 166....

Başakşehir Emlak Haberleri

Başakşehir Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Başakşehir ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Başakşehir’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Başakşehir’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Başakşehir’deki en yeni konut projeleri

Başakşehir’de yaklaşık olarak 136 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Başakşehir’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Başakşehir’deki en yeni ofis projeleri

Başakşehir’de yaklaşık olarak 12 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Başakşehir’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Başakşehir’deki en yeni rezidans projeleri

Başakşehir’de yaklaşık olarak 54 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Başakşehir’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.