|   |   | 
 İstanbul Başakşehir ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul Başakşehir ilçesini favorilerinize ekleyin. İstanbul Başakşehir İlçesini Favorilerime Ekle

İstanbul Başakşehir Güncel Ofis Projeleri

İstanbul Başakşehir Ofis Projeleri Haritası

İstanbul Başakşehir Ofis Projeleri

İstanbul Başakşehir yeni ofis projelerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Başakşehir’de konut üretiminin yanı sıra ofis üretimi de artıyor ve Başakşehir ofis pazarı büyümesini sürdürüyor. İlçenin genelinde 12’e yakın A sınıfı ofis projesi bulunmaktadır.

Başakşehir’de ofis projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Başakşehir’de kampanyalı ofis projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, girişimcilerin ve işverenlerin uygun fiyatlarla ofis sahibi olmasına yardımcı oluyor.

Başakşehir’de kiralık ofis fiyatları da, ofisin ilçe merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  İlçenin genelinde ofis kira fiyatlarının artış trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Başakşehir’deki ofis kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise ulaşımdır.

Başakşehir’deki ofis projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

İstanbul Başakşehir Emlak Haberleri

Mall of İstanbul Ödüle Doymuyor Emlak
Mall of İstanbul Ödüle Doymuyor

ICSC (Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi) tarafından Sürdürülebilirlik dalında 2017 yılı ‘En İyinin En İyisi’ seçilen Mall of İstanbul, ödüllerine bir yenisini daha ekledi.

İstanbul Başakşehir Ofis Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer