|   |   | 
 İstanbul Başakşehir ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul Başakşehir ilçesini favorilerinize ekleyin. İstanbul Başakşehir İlçesini Favorilerime Ekle

İstanbul Başakşehir Güncel Rezidans Projeleri

İstanbul Başakşehir Rezidans Projeleri Haritası

İstanbul Başakşehir Rezidans Projeleri

İstanbul Başakşehir Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Başakşehir’de yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Başakşehir genelinde 54 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Başakşehir’deki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Başakşehir rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Başakşehir’de kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Başakşehir’de kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Başakşehir genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Başakşehir’deki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Başakşehir’deki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

İstanbul Başakşehir Emlak Haberleri

Mall of İstanbul Ödüle Doymuyor Emlak
Mall of İstanbul Ödüle Doymuyor

ICSC (Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi) tarafından Sürdürülebilirlik dalında 2017 yılı ‘En İyinin En İyisi’ seçilen Mall of İstanbul, ödüllerine bir yenisini daha ekledi.

İstanbul Başakşehir Rezidans Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer